Seksowna Kim Kardashian pozuje w bikini! Tak odreagowuje stres?

2020-09-22 15:00 AM
Kim Kardashian
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian musi ostatnio mierzyć się z wieloma trudnymi sprawami. Nie dość, że rodzina po 14 latach pożegnała reality show to jeszcze jej małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Kanye West mierzy się z chorobą dwubiegunową a Kim zachodzi w głowę, jak pomóc ukochanemu. Póki co sposobu jeszcze nie znalazła, ale za to wie, jak odreagować stres i przy okazji przyciągnąć uwagę fanów!

Kim Kardashian z pewnością łatwo się nie poddaje. Dotyczy to zarówno spraw zawodowych, jak i prywatnych. Uparcie dąży do celu lub cierpliwie czeka. Jeśli chodzi o jej małżeństwo z raperem Kanye Westem, cierpliwość zdecydowanie się przyda, bo raper od kilku miesięcy przechodzi samego siebie. Nie dość, że wygłasza kontrowersyjne poglądy i zdradza rodzinne tajemnice, to jeszcze zwraca na siebie uwagę wywoływanymi skandalami. Kim naprawdę musi mieć anielską cierpliwość.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Celebrytka uwielbia pozować i chyba właśnie w tym znalazła chwilę wytchnienia i zapomnienia od codziennych trosk. Pozując do sesji, można się na chwilę przenieść do innego świata i zapomnieć o przyziemnych kłopotach. Z tego przywileju skorzystała Kim, która kilka godzin temu opublikowała na Instagramie trzy mega seksowne fotki! Z podpisem:

Nocne pływanie

Kim Kardashian ubrana w skąpe bikini z wężowym motywem pozuje leżąc w wodzie. By wyglądać jeszcze bardziej zjawiskowo doczepiła sobie długi aż do stóp czarny warkocz. Na trzecim zdjęciu celebrytka pozuje trzymając w jednej ręce szklankę z napojem a może z… drinkiem? 😉

Wyświetl ten post na Instagramie.
Night Swim Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Tak czy inaczej efekt sesji jest zachwycający. Z pewnością wielu internautów nie mogło oderwać od niej wzroku, bo liczba polubień stale rośnie w zastraszającym tempie. Podobnie z resztą jak komentarze, których jest już prawie 10 000!

Oczywiście są fani, którzy zastanawiają się, czy faktycznie doniesienia o rozwodzie celebrytki są prawdziwe, skoro beztrosko wrzuca sexy fotki. Co dokładnie dzieje się w słynnej rodzinie wiedzą tylko sami zainteresowani, ale być może szybka sesja zdjęciowa była dla Kim odskocznią od codzienności? Jeśli tak, to Kim powinna częściej robić takie zdjęcia, zgadzacie się?

NAJNOWSZE