Caitlyn Jenner wystąpi w Seksie w wielkim mieście? "Jest idealna"

2021-01-17 15:10 kp
Caitlyn Jenner
Autor: Rex Features/East News

Twórcy serialu Seks w wielkim mieście wciąż szukają rozwiązań, które ponad 20 lat od premiery kultowej serii na nowo przyciągnęłyby widzów przed ekrany. Wśród pomysłów pojawia się zaangażowanie nowych gwiazd. Nazwiskiem, które pojawiło się w rozmowach, jest nazwisko ojca sióstr Jenner, który zmienił płeć - Caitlyn Jenner!

Fani kultowego serialu Seks w wielkim mieście z wielką ekscytacją przyjęli informację o tym, że serial wróci na antenę HBO. Radość zburzył nieco fakt, że wraz z Sarah Jessicą Parker, Cynthią Nixon i Kristin Davis do produkcji nie wróci serialowa Samantha, czyli Kim Cattrall. Aktorka już kilka lat temu stanowczo stwierdziła, że nie ma mowy, by zgodziła się powrócić na plan Seksu w wielkim mieście.

Przed twórcami nowej odsłony serialu ogromne wyzwanie - stworzenie udanej produkcji bez jednej z głównych bohaterek i w zupełnie innych okolicznościach. Pomysłem mogą być nowi bohaterowie i nowe spojrzenie na świat.

ESKA XD #014

Caitlyn Jenner w Seksie w wielkim mieście?

Dziś twórcy Seksu w wielkim mieście zdają sobie sprawę z tego, że w serialu z lat 90. nieco brakowało różnorodności wśród bohaterów. Dziś równouprawnienie i tolerancja dla każdego są wyjątkowo ważne - i to scenarzyści chcą pokazać w nowym serialu. W tym celu do produkcji może zostać zaangażowana Caitlyn Jenner!

Caitlyn od 50 lat jest obecna w mediach. Jest naprawdę idealna do pojawienia się. Chcą nowych twarzy do serialu, ale chcą, aby widzowie również ich znali i się nimi interesowali.

- zdradza informator zagranicznych serwisów.

Myślicie, że Caitlyn Jenner godnie zastąpiłaby Kim Cattrall?

NAJNOWSZE