Zwierzeń Paris Hilton ciąg dalszy! Ma koszmarne sny. To przez „porwanie” do szkoły z internatem?

2020-09-08 14:00 AM
Paris Hilton z różowym psem
Autor: BOAZ/Backgrid/East News

Paris Hilton ostatnio zdradza coraz więcej szczegółów ze swojego życia. Ku zaskoczeniu wszystkich są to dość przykre szczegóły, dotyczące również jej dzieciństwa. Wszystkie jej wyznania mają związek ze zbliżającą się premierą filmu dokumentalnego, który opowiadać będzie o jej życiu.

Paris Hilton od kilku dobrych tygodni zarzuca swoich fanów wieloma nieznanymi dotąd faktami ze swojego życia. Przez wiele lat celebrytka wykreowała wizerunek wielkiej imprezowiczki i skandalistki. Dodatkowo przez wzgląd na to, że jest dziedziczką hotelowej fortuny, mało kto podejrzewał ją o jakąkolwiek pracę. Paris jednak na każdym kroku udowadniała niedowiarkom, że potrafi sama zadbać o siebie. Łapała się więc wielu różnych prac. Śpiewała, grała w filmach, wypuszczała kolekcję ubrań a także została Dj-ką, co ewidentnie wychodzi jej najlepiej, bo po dziś dzień chwali się imprezami na których grała lub będzie grać.

Dla wielu osób życie Paris Hilton to istny raj. Teraz jednak, przy okazji zbliżającego się dokumentu na jaw wychodzą nieznane dotąd fakty. Okazuje się, że różowe życie Paris niesie ze sobą mnóstwo, bolesnych tajemnic. Wiele z nich dotyczy dzieciństwa i nastoletniego okresu jej życia, ale nie tylko. Paris zdradziła, już m.in. to jak traktowali ją niektórzy z jej chłopaków.

Odniosła się też do swojej dawnej szkoły z internatem, która stała się dla niej istnym piekłem. Miały dziać się tam skandaliczne sceny, które później mocno odbiły się na jej życiu. To właśnie przez wydarzenia w szkole, Paris do dzisiaj zmaga się z sennymi koszmarami. Podobno bardzo często śni jej się wizja porwania.

Zawsze mam ten sam, powracający koszmar. Bez względu na to co robię. Jestem w łóżku i tych dwoje ludzi wchodzi do mojego pokoju i mówi: Chcesz, żeby stało się to w łatwy czy trudny sposób? Potem po prostu uciekam.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

– mówiła w dokumencie Paris.

PARIS HILTON DO SZKOŁY Z INTERNATEM ZOSTAŁA… PORWANA?

Zarówno Paris, jak i jej siostra Nicky mają na to jedno wytłumaczenie. Wszystko to wzięło się z faktu, że w przeszłości, Paris przeżyła podobny koszmar. Podobno do szkoły z internatem została zabrana w nocy!

Nie zadawałyśmy żadnych pytań, a potem przypominam sobie, że moja mama powiedziała, że poszłaś do szkoły. 

- wspomina Nicky.

Myślałam, że zostałam porwana. Zaczęłam wołać mamę i tatę, ale nikt nie przyszedł.

– Paris wspominała incydent ze łzami w oczach.

Robi się coraz bardziej ciekawie… Takich i wiele więcej informacji z pewnością będzie można odkryć już 14 września na YouTube w filmie This is Paris. Będziecie oglądać?

NAJNOWSZE