Kim Kardashian ma 6 PALCÓW u stopy? W nowej reklamie jej perfum coś poszło nie tak!

2019-08-20 19:29 nk
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: www.instagram.com/kimkardashian

Kim Kardashian opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcie z Kylie Jenner, promujące jej nowe perfumy. Na fotce Kim wygląda, jakby miała 6 palców u lewej stopy! Coś nam się zdaje, że gdzieś w Los Angeles pewien grafik komputerowy właśnie stracił dobrze płatną pracę u najsławniejszej rodziny świata...

Kim Kardashian-West to człowiek-biznes. Celebrytka jest w stanie zarobić na wszystkim, czego dotknie. Pod marką KKW Beauty gwiazda promuje kosmetyki do makijażu i nie tylko. Obecnie Kimmy zachęca swoje fanki do kupowania nowych perfum, sygnowanych jej nazwiskiem. Zapachów powstało kilka i można odróżnić je dzięki różnym kolorom flakoników w kształcie ust.

Kim Kardashian ma sześć palców?!

Kim Kardashian nowe perfumy promuje razem z siostrą, Kylie Jenner, z którą nawiązała współpracę przy tworzeniu zapachów. Na pięknym, wyretuszowanym zdjęciu obie celebrytki mają na sobie asymetryczne kombinezony - Kim w kolorze turkusowym, a Kylie lawendowym. Obie dziewczyny mają jedną nogę całkowicie zakrytą, a drugą - całkowicie odkrytą. I w tym właśnie sęk... ;)

Internauci przeanalizowali każdy centymetr zdjęcia Kim Kardashian i Kylie Jenner, by znaleźć błąd grafików. No i znaleźli go! Na fotce Kimmy wygląda, jakby miała sześć palców u stopy! A może naprawdę tyle ma?! Cóż, fani jej seks taśmy odkryliby ten fakt już pewnie dawno temu. Chociaż... kto akurat w tym nagraniu patrzyłby akurat na palce, no nie? ;)

A propos seks taśmy Kim Kardashian... Posłuchajcie kilku ciekawostek na jej temat! ;)

Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Zobacz też:

NAJNOWSZE