59-letni Sean Penn wziął w sekrecie ślub! Jego żona jest od niego o 31 lat młodsza!

2020-08-02 11:09 KP
Sean Penn
Autor: Rex Features/East News

Sean Penn niespodziewanie odnalazł po raz kolejny szczęście w miłości. Jak donoszą zagraniczne media, legendarny aktor wziął w tajemnicy ślub ze swoją młodą dziewczyną, Leilą George. Tym samym gwiazdor stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci - wcześniej jego żonami były Madonna i Robin Wright. Szczegóły na Hotplota.pl.

Miłość nie wybiera! 59-letni Sean Pean właśnie został ojcem 28-letniej Leili George i wygląda na to, że nie może być szczęśliwszy. Para wzięła ślub w tajemnicy po czterech latach związku, a o ich małżeństwie poinformowała wspólna znajoma.

Sean Penn to jeden z najbardziej znanych hollywoodzkich gwiazdorów. Już w latach 80. aktor robił zawrotną karierę i poznawał największe sławy tamtego czasu. W 1985 roku poślubił Madonnę, z którą małżeństwo przetrwało do 1989 roku, a w 1996 roku jego żoną została Robin Wright. Para wzięła rozwód w 2010 roku. Z tego drugiego małżeństwa Sean Penn doczekał się dwójki dzieci - córki Dylan i syna Hoppera.

Sean Penn wziął ślub

Ze swoją trzecią żoną, 28-letnią aktorką Leilą George Sean Penn spotyka się od czterech lat. Młoda wybranka gwiazdora jest córką aktora Jurrasic World, Vincenta D'Onofrio - zaledwie rok starszego od Penna.

O ślubie Seana Penna i Leili George poinformowała Irena Medavoy, żona producenta filmu Czarny Łabędź - kobieta złożyła młodej parze gratulacje na Instagramie.

NAJNOWSZE