Scott Disick, Sofia Richie i Kourtney Kardashian z dziećmi RAZEM na wakacjach w Meksyku

2018-12-24 7:21
Scott Disick, Sofia Richie i Kourtney Kardashian
Autor: East News, instagram.com

Scott Disick naprawdę to zrobił! Sofia Richie i Kourtney Kardashian z dziećmi pojechały z nim na wakacje do Meksyku! Szczęściarz - już nie musi wybierać...

I jak tu nie wierzyć w cud Bożego Narodzenia! :) Scott Disick, jego obecna dziewczyna - Sofia Richie, była - Kourtney Kardashian i ich wspólne dzieci wybrali się RAZEM na wakacje do Meksyku!

Takiego rozwoju wypadków nie spodziewał się chyba nikt. No, poza Scottem Disickiem, który najwyraźniej świąteczne wakacje w trójkącie planował od dawna!

SCOTT DISICK POSTAWIŁ NA SWOIM

Jeszcze tydzień przed świętami donosiliśmy na Hotplota.pl, że Scott Disick postawił przed sobą trudne zadanie: zaprosić na świąteczną kolację byłą i obecną dziewczynę i spróbować je ze sobą pogodzić.

>> Kylie Jenner ma 21 lat i miliony na koncie. Jak ona to zrobiła?

Wtedy brzmiało to absurdalnie, ale okazało się, że Scott nie poprzestał na kolacji. Udało mu się zabrać obie dziewczyny na wspólne świąteczne wakacje!

Nie wiemy, jakich argumentów użył Scott Disick, ale jakimś cudem udało mu się namówić Kourtney do zabrania ze sobą dzieci, spakowania walizek i wyjazdu do Meksyku, aby tam spędzić święta w towarzystwie kobiety, która odebrała jej ukochanego! 

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w internecie pojawił się film nakręcony w Cabo San Lucas w Meksyku. Widzimy na nim, jak cała rodzina Kardashian-Disick-Richie spędza niedzielny wieczór przy stole w jednym z meksykańskich lokali.

Zdjęcie z tej samej knajpki pojawiło się też na instagramie Scotta. Podpisał je: "TRÓJKĄT. Czego więcej może chcieć facet".

Scott Disick i Kourtney Kardashian wychowują wspólnie trójkę dzieci - Masona Disicka, Penelope Disick i Reigna Disicka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
What more can a guy ask for. THREE’S COMPANY Post udostępniony przez Scott Disick (@letthelordbewithyou)

Co Wy na to? Kourtney Kardashian jest aż tak zdesperowana? A może i ją zauroczyła Sofia Richie? :)

NAJNOWSZE