Scott Disick nadal nie może się zdecydować? Znów skomentował zdjęcie Sofii Richie!

2020-09-22 14:00 AM
Scott Disick i Sofia Richie
Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Jeśli myśleliście, że Scott Disick na zawsze odpuścił sobie dawną ukochaną Sofię Ricie i w końcu zdecydował się zabiegać o względy matki swoich dzieci, Kourtney Kardashian to Scott może Wam udowodnić, że się mylicie! Celebryta właśnie kolejny raz zwrócił na siebie uwagę Sofii. Czyżby wciąż nie mógł się zdecydować?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Scott Disick uwielbia korzystać z życia. I pomimo tego, że z Kourtney Kardashian łączą go już tylko dzieci to nadal pokazuje jej, że jest dla niego ważna. Chętnie też wspólnie z nią spędza wakacje lub umawia się na kolacje – wszystko oczywiście dla dobra dzieci. 😉

A co z Sofią Richie z którą kilka miesięcy temu Disick zakończył relację? Sofia ma się dobrze i chyba już na dobre zapomniała o dawnym ukochanym a przynajmniej starała się. Niestety Disick skutecznie jej to utrudnia, bo teraz kolejny raz dał o sobie znać!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wygląda na to, że Scott Disick to jeden z najbardziej niezdecydowanych facetów w show biznesie. Raz mówi, że całkowicie odcina się od dawnych dziewczyn a za chwilę jak tylko może zwraca na siebie ich uwagę. Cały czas ten sam schemat powtarza z Kourtney Kardashian, a teraz jeszcze z Sofią Richie. Modelka opublikowała na Instagramie fotkę na którym pozuje w pięknym,  eleganckim, beżowym komplecie na który składa się marynarka i spodnie oraz w czarnym golfie. Post podpisała:

Rosz ha-Szana dał mi powód do założenia tego stroju.

Rosz ha-Szana to judaistyczne święto Nowego Roku. W tym dniu upamiętnia się m.in. stworzenie świata. W tradycji żydowskiej jest to bardzo ważne święto.

SCOTT DISICK ZNÓW KOMENTUJE ZDJĘCIE SOFII RICHIE

Obok tak ważnego dla Sofii wydarzenia, Scott nie mógł przejść obojętnie i pokazał swoje zainteresowanie. Zaraz pod zdjęciem zostawił po sobie ślad w postaci komentarza, pisząc w języku hebrajskim:

Miłego i słodkiego roku

W przeciwieństwie do Sofii, fani oczywiście zwrócili uwagę na zaczepkę Scotta, jednak bardziej skupili się na tym, jakiego wyznania jest modelka.

Wiem, że Scott jest Żydem. Nie wiedziałem, że Sofia też

– takich i wiele innych podobnych komentarzy było mnóstwo.

Myślicie, że Scott Disick na siłę chce zwrócić uwagę Sofii Richie?

NAJNOWSZE