Kourtney Kardashian i Scott Disick będą mieli CZWARTE dziecko? Ciąża Kourtney w zapowiedzi KUWTK

2020-09-16 9:04 mm
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: JATE/Backgrid/East News

Czy Kourtney Kardashian znów jest w ciąży? W sieci pojawił się trailer 19. sezonu rodzinnego reality show "Z kamerą u Kardashianów". Jednym z tematów przewodnich zapowiedzi KUWTK jest właśnie ciąża Kourtney! Przypomnijmy, że Scott Disick niedawno zerwał z Sofią Richie i stara się wrócić na łono rodziny. Póki co powrócił do programu i wygląda na to, że w ostatnim sezonie show mocno podbije jego oglądalność!

Program "Z kamerą u Kardashianów" powoli dobiega końca - słynna rodzina celebrytów podjęła niedawno decyzję o zakończeniu show. No dobra, dla ścisłości - decyzję podjęła głównie matka rodu, Kris Jenner. Zrobiła to, kiedy dowiedziała się, że Kim i Kylie zamierzają zrezygnować z występów przed kamerami.

Ale przed nami jeszcze jeden, 19. sezon Keeping Up With The Kardashians. I już teraz wiemy, że na pewno nie będzie w nim nudy.

W sieci pojawił się właśnie nowy trailer nowego sezonu KUWTK. Jednym z tematów przewodnich zapowiedzi jest... ciąża Kourtney Kardashian!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kourtney Kardashian znów jest w ciąży?

Wielu fanów Kardashianów od kilku tygodni zastanawia się, czy Kourtney znów wybaczy Scottowi Disickowi i przygarnie go ponownie na łono rodziny. Tymczasem w najnowszej zapowiedzi rodzinnego reality show Kardashianowie sugerują, że Kourtney Kardashian poszła o krok dalej...

Czyżby kolejny raz była w ciąży ze Scottem?

Zobaczcie najnowszy zwiastun 19. sezonu KUWTK, jaki pojawił się na Instagramie Khloe.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Hi my loves!!!! Season 19 premieres Sept 17 on E! #KUWTK Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

I co Wy na to? Kourtney Kardashian jest w ciąży i spodziewa się czwartego dziecka ze Scottem Disickiem czy może po prostu rodzina Kardashianów "szczuje" fanów gorącym tematem? 

NAJNOWSZE