Scott Disick jednak zazdrosny o związek Kourtney?! Nie sądził, że stanie się tak poważny

2021-04-22 13:00 AM
Kourtney Kardashian, Scott Disick
Autor: GUMU, GICE/Backgrid/East News

Perypetie z udziałem Scotta Disicka i Kourtney Kardashian powinny doczekać się własnego show. Scott, który już od dawna nie jest z matką swoich dzieci, jeszcze niedawno deklarował, że wspiera nowy związek swojej ex. Teraz nieoczekiwanie zmienił zdanie. Media nie mają wątpliwości: Scott chętnie znów wpadłby w ramiona Kardashianki!

Gdy Scott Disick zerwał z Sofią Richie wielu fanów liczyło, że znów zejdzie się z Kourtney Kardashian. Częściej się spotykali i zawsze byli przez paparazzi fotografowani uśmiechnięci, nic więc dziwnego, że media czekali, aż ponownie do siebie wrócą. Tak się jednak nie stało.

Scott rzucił się w wir randek i z czasem zaczął spotykać się z młodziutką Amelią Hamlin, Kourtney natomiast znalazła szczęście u boku Travisa Barkera.

Początkowo Scott zapewniał, że życzy nowej parze jak najlepiej i cieszy się ze szczęścia swojej ex. Jego słowa chyba nie były do końca szczere...

Scott Disick jest zazdrosny o związek Kourtney Kardashian

Jak podają teraz zagraniczne serwisy Scott podobno jest coraz bardziej zazdrosny o nowy związek Kourtney. Podobno skrycie marzył o powrocie do Kardashianki, dlatego teraz nie może przeboleć tego, jak świetnie dogaduje się z Barkerer.

I choć sam jest w związku to jak donoszą zagraniczne media, długo wierzył w to, że związek z Travisem Barkerem nie będzie dla Kourtney niczym poważnym.

Scott był dość zszokowany, kiedy dowiedział się, że się spotykają. Jego dzieci uwielbiają Travisa, co też jest dla niego bardzo trudne. Kourtney i Travis są jak rodzina z dziećmi. Scott ma trudności z zaakceptowaniem tej sytuacji.

Już wcześniej Scott miał zdradzić, że jest zazdrosny o każdą relację Kourtney z innymi facetami. Fani byli przekonani, że coś w tej kwestii się zmieniło, skoro Scott spotyka się z Amelią i w dodatku wsparł związek Kourt.

Ale chyba nie do końca pogodził się z rozstaniem z Kourtney Kardashian…

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE