Scott Disick wspiera nowy związek Kourtney Kardashian! Travis Barker to jego znajomy

2021-01-26 13:49 kp
Kourtney Kardashian i Scott Disick
Autor: SPOT, SOVE/Backgrid/East News

Gdy Scott Disick rozstał się wiosną ubiegłego roku z Sofią Richie, fani mieli nadzieję, że celebrycie uda się odzyskać uczucia Kourtney Kardashian. Rzeczywiście, ex-para zaczęła spędzać razem sporo czasu, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Teraz Scott spotyka się z młodziutką Amelią Hamlin, a Kourt - z Travisem Barkerem. Co on na to?

Kourtney Kardashian i Scott Disick od lat wspólnie wychowują dzieci. Mimo, ze celebryta lata temu mocno zranił Kardashiankę, wdając się w kolejne romanse i nadużywając używek, dziś oboje już zapomnieli o tamtych chwilach i dziś serdecznie się przyjaźnią. Co jakiś czas więc ich fani mają nadzieję, że ex-parze uda się zbudować związek na nowo. Regularnie jednak przekonujemy się, że to właściwie niemożliwe.

Dziś Scott Disick jest już w nowym związku z młodą Amelią Hamlin. Ostatnio na brak towarzystwa nie narzeka też Kourtney Kardashian - celebrytka widuje się z muzykiem Blink-182, Travisem Barkerem. Plotki o romansie tych dwoje pojawiały się już rok temu. Wygląda na to, że tym razem może być w nich ziarno prawdy!

ESKA XD #014

Scott Disick już nie walczy o Kourtney Kardashian

Relacji Kourtney Kardashian i Travisa Barkera przyglądają się nie tylko dziennikarze mediów plotkarskich, ale i Scott Disick? Czy romans Kourt wywołał w nim zazdrość/ Wręcz przeciwnie!

Scott kilka razy widział się z Travisem i uważa, że ​​jest wspaniałym facetem. Jest naprawdę szczęśliwy z powodu Kourtney i nie jest zaskoczony, że się spotykają. Kourtney spędza dużo czasu z Travisem i nie jest dla niego szokujące, że nawiązali romantyczny związek.

- zdradza znajomy celebryty.

>> Kourtney Kardashian i Travis Barker są parą? Przyjaźnią się od lat i "coś zaiskrzyło"

Od jakiegoś czasu nie umawiała się z nikim, a Scott chce, żeby była szczęśliwa. Są w świetnym miejscu i doszli do porozumienia, że ​​są przyjaciółmi i współrodzicami. Tam nie ma romansu, a on nie mógł być szczęśliwszy, że poszła do przodu. Dopóki dzieci są w zdrowej sytuacji, a Kourtney jest w dobrym miejscu, Scott jest z ich powodu szczęśliwy.

- dodaje źródło.

Nie jesteście czasem pod wrażeniem szlachetności celebrytów?

NAJNOWSZE