Scott Disick i Kourtney Kardashian są "najlepszymi przyjaciółmi". Będzie z tego coś więcej?

2020-06-03 11:59 KP
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Scott Disick ma dziś znów otwarte drzwi do walki o Kourtney Kardashian. Po tym, jak celebryta rozstał się z Sofią Richie, natychmiast wyjechał z matką swoich dzieci na wakacje i nie ma wątpliwości, że będzie próbował znów wzbudzić w niej uczucia. Sama Kourt nie ukrywa, że uwielbia spędzać z nim czas, czy jednak zaufa mu na tyle, by dać mu jeszcze jedną szansę?

W ostatnich tygodniach wydarzenia w związku Sofii Richie i Scotta Disicka przybrały niespodziewany obrót. W tym samym czasie, w którym media donosiły, że celebryta trafił na odwyk, paparazzi publikowali zdjęcia modelki w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Już kilka dni później mogliśmy przeczytać, że para "zrobiła sobie przerwę", a następnie, że rozstanie jest ostateczne. Nie minęło wiele czasu, a już okazało się, że Scott Disick bawi się na wakacjach w towarzystwie Kourtney Kardashian.

Okoliczności zakończenia związku Scotta Disicka i Sofii Richie nie są znane. Fani doskonale jednak zdają sobie sprawę z tego, że od początku ich relacji to młoda modelka zabiegała o uwagę ukochanego i poważniejsze kroki - on wolał związek bez zobowiązań. Czy jej znudziły się starania, czy też jemu udawanie? Jak dotąd to ich sekret.

Scott Disick zdobędzie Kourtney Kardashian?

Jednocześnie wszyscy - łącznie z Sofią Richie - zdają sobie sprawę z tego, że Scott Disick nigdy nie przestał walczyć o Kourtney Kardashian. Znajomi celebryty nie ukrywają, że Kardashianka zawsze ma wyjątkowe miejsce w jego sercu i teraz z całą pewnością Scott będzie próbował na nowo rozpalić w niej uczucie. Kourt jest jednak bardzo ostrożna - uwielbia z nim flirtować, jak podczas ich ostatnich wakacji w Utah, jednak nie pozwala sobie na pełne zaufanie.

Kourtney i Scott świetnie się bawili z dziećmi w Utah, a dzieci chcą, aby częściej jeździli razem na rodzinne wycieczki. Scott jest szczęśliwy, że on i Kourtney tak dobrze się dogadują i miło spędzają czas. To dziwne dla wszystkich innych, ale nie dla nich. Są naprawdę jak najlepsi przyjaciele.

- zdradza informator.

Scott Disick zostawia też sobie jednak otwartą furtkę w przypadku niepowodzenia z Kourtney. Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, celebryta wciąż stara się utrzymywać przyjazne stosunki z Sofią Richie.

>> Czego chce Scott Disick? Flirtuje z Kourtney, ale pisze też do Sofii Richie!

NAJNOWSZE