Czego chce Scott Disick? Flirtuje z Kourtney, ale pisze też do Sofii Richie!

2020-06-02 11:56 KP
Scott Disick
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Fani Sofii Richie nie kryją, że nigdy nie wierzyli w powodzenie jej związku ze Scottem Disickiem. Szczęściu pary od początku stała na drodze różnica wieku między nimi, brak zaangażowania ze strony celebryty i... Kourtney Kardashian, która skutecznie uprzykrzała młodej modelce życie. Teraz, gdy Disick znów jest wolny, sam nie wie, w stronę której ze swoich byłych powinien się zwrócić.

Scott Disick spędził ostatnie dwa lata w towarzystwie dwóch pięknych kobiet. Jego oficjalną dziewczyną była przez ten czas młodziutka Sofia Richie - modelka była skłonna do wielu poświęceń dla celebryty i długo walczyła o to, by zaangażował się on w ich związek. Scott był jednak myślami przy Kourtney Kardashian. Fani pamiętają, jak Kardashianka z przyjemnością wbijała Sofii Richie szpilę, publikując na Instagramie kolejne zdjęcia z byłym.

Absolutnie nikt - wliczając w to Sofię - nie miał wątpliwości, że Scott Disick wciąż darzy matkę swoich dzieci intensywnym uczuciem. A teraz, gdy znów jest wolny, może znów spróbować odzyskać jej serce...

Kourtney Kardashian czy Sofia Richie?

Rzeczywiście - jak donoszą amerykańskie tabloidy - po rozstaniu z Sofią Richie Scott Disick natychmiast skierował się w stronę Kourtney Kardashian. Co jednak ciekawe, celebryta postanowił zostawić też sobie "furtkę" w postaci młodej modelki i nie zerwał z nią kontaktu. Którą z nich wybierze? A raczej - która z nich da mu kolejną szansę?

Zerwanie Scotta i Sofii jest z pewnością prawdziwym zerwaniem, ale pozostali w kontakcie i smsują ze sobą , odkąd się rozeszli. Ich przyjaciele myślą, że istnieje duża szansa, że do siebie wrócą.

- to z jednej strony. Z drugiej natomiast czytamy też, że:

Kourtney nie jest dla niego otwarta w romantycznym sensie, ale Scott z nią flirtuje i uważa, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Cała rodzina go kocha.

Trzeba przyznać, że akurat Scott Disick jest prawdziwym mistrzem gry na dwa fronty. Celebryta przez lata miał opinię największego kobieciarza Hollywood i wdawał się w niezliczoną ilość romansów, nawet będąc jeszcze w związku z Kourtney Kardashian. Od miesięcy jednak jego uwaga skupiona jest rzeczywiście wyłącznie na Sofii i Kourt.

Jak myślicie, którą z nich uda mu się skusić?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🏡 Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Say hi to Kylie’s pink marble shower. Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE