Kourtney Kardashian wyjechała z dziećmi i Scottem Disickiem na wakacje! "Byli zupełnie sami"

2020-05-27 17:45 kp
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Amerykańskie gwiazdy już od dawna czekały na poluzowanie części restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Dziś z zachowaniem środków ostrożności w końcu mogą one wychodzić z domu, a nawet wybrać się na urlop. Z tej możliwości skorzystała Kourtney Kardashian, która zabrała swoje dzieci na krótkie wakacje do Utah. Dołączył do nich też Scott Disick.

Jeśli ktoś zastanawiał się, gdzie ostatnio podziewał się Scott Disick - który we wtorek świętował 37. urodziny - spędzimy z odpowiedzią. Okazuje się, że miniony weekend celebryta spędził z nikim innym, jak Kourtney Kardashian i ich dziećmi! Wygląda więc na to, że związek Scotta z Sofią Richie jest już rzeczywiście przeszłością - w innym wypadku modelka z pewnością towarzyszyłaby im tak, jak podczas poprzednich wyjazdów.

Jak donosi E!News, ostatnie dni Kourtney Kardashian spędziła z dziećmi w Utah - celebrytka pokazywała zresztą na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z wyjazdu. Gwieździe udało się jednak zataić fakt, że towarzyszył jej Scott Disick. Cała rodzina bawiła się razem w okolicach jeziora Powell i hotelu Amangiri.

Kourtney Kardashian i Scott Disick na wspólnych wakacjach

Amangiri jest jednym z ulubionych miejsc Kourtney i gdy ogłosili ponowne otwarcie, wiedziała, że ​​chce jechać. Urządziła szybką 3-dniową wycieczkę z dziećmi. Przylecieli prywatnym odrzutowcem i spędzili niestandardowy weekend pełen zajęć. To była bardzo relaksująca i miła zmiana scenerii, wyjazd miasta i pobyt na pustyni. W pobliżu nie było nikogo i czuli się, jakby mieli to wszystko dla siebie.

- czytamy.

Scott pojechał z Kourtney i dziećmi do Amangiri, aby świętować swoje urodziny i spędzić weekend. Czuje się znacznie lepiej i koncentruje się na uzdrawianiu. Rozmawiał z kilkoma terapeutami, którzy pomagają mu rozmawiać o jego zmaganiach i robić kroki do przodu.

- zdradził informator.

Myślicie, że tym razem Kourtney Kardashian zatrzyma przy sobie Scotta Disicka na dłużej?

Wyświetl ten post na Instagramie.
western Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Escape to the desert 🌵🐫🌞 Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE