Scott Disick dzieli się radą od Kardashianek. Już wiadomo, dlaczego zawsze świetnie wyglądają!

2021-08-18 15:00 AM
Kourtney Kardashian, Scott Disick
Autor: GUMU, GICE/Backgrid/East News

Co zrobić, by zawsze świetnie wyglądać? Na to pytanie odpowiedzieć może Scott Disick, który spędzając dużo czasu z Kardashiankami poznał ich sekret. Teraz Scott dzieli się ze światem radą, jakie otrzymał od znanych sióstr.

Scott Disick był wieloletnim partnerem Kourtney Kardashian. Z celebrytką ma trójkę dzieci. Ich związek nie był usłany różami. Celebryta nie mógł sobie poradzić ze skłonnością do imprezowego trybu życia. W końcu Kourt powiedziała dość i zerwała z nim raz na zawsze.

Teraz, oboje są w nowych związkach. Kourtney jest szczęśliwa z Travisem Barkerem, a Scott z Amelią Hamlin.

Była para oczywiście ma ze sobą kontakt, a Scott Disick jest częstym gościem u rodziny Kardashian. Przez wzgląd na dzieci nie może go zabraknąć na rodzinnych imprezach.

Celebryta doskonale więc zna siostry, ich przyzwyczajenia i sekrety urody. Tym ostatnim niedawno się pochwalił. Scott zdradził, jaką cenną radę otrzymał od znanej rodziny na temat urody.

Scott Disick zdradził też, jak to się dzieje, że Kardashianki zawsze wyglądają nienagannie. Oto odpowiedź:

Powiedziałbym, że nauczyłem się od dziewczyn, że zawsze należy wyglądać jak najlepiej, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś zrobi ci zdjęcie bez względu na to, gdzie jesteś.

– mówił Scott.

A jak wygląda pielęgnacja Scotta Disicka? Jest zaskakująco prosta!

Po prostu myję twarz rano i przed pójściem spać mydłem Dove, a także używam kremu nawilżającego Neutrogena oraz produktów do włosów firmy In Common Beauty. 

– zdradził.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE
NAJNOWSZE