Camila Cabello

i

Autor: Backgrid/East News

Camila Cabello w gorącej sesji dla Bustle. Mówi o "życiowych zmianach"

2021-08-18 10:20

Camila Cabello jest gwiazdą najnowszego wydania magazynu Bustle! Dziewczyna Shawna Mendesa zaskoczyła fanów fenomenalną sesją zdjęciową, której próbki pokazała na swoim Instagramie. Ale to nie koniec sensacji. W wywiadzie wewnątrz magazynu Camila Cabello opowiada o miłości i rodzinie, a dodatkowo wspomina o "życiowych zmianach"! Co ma na myśli?

Camila Cabello wzięła ostatnio udział w ważnej dyskusji o ciałopozytywności. Gwiazda na własnej skórze przekonała się, jak dotkliwy potrafi być hejt w sieci - kiedy w internecie pojawiły się jej zdjęcia z odsłoniętym brzuchem, w komentarzach nie brakowało naprawdę niemiłych słów. Na szczęście artystka nie ma z tym problemu i nie zamierza się wstydzić swoich kształtów, o czym w ostatnim czasie kilka razy mówiła w swoich publikacjach.

Tematu samoakceptacji nie zabrakło też w najnowszym wywiadzie Camili dla magazynu Bustle, podobnie jak kilku innych ważnych wątków. Piosenkarka może pochwalić się też naprawdę udaną sesją zdjęciową. Tym razem o jej fotkach na pewno nikt nie ośmieli się powiedzieć złego słowa.

Fantastyczne zdjęcia Camili Cabello dla Bustle znajdziecie poniżej.

Camila Cabello o żywiowych zmianach. Co ma na myśli?

Gwiazda słynnego hitu "Havana" pochwaliła się zdjęciami dla Bustle na swoim Instagramie.

mówiłam o wszystkich ostatnich życiowych zmianach, rodzinie, przyjaciołach i mojej mamie w nowym wydaniu @bustle ?

- napisała artystka, dołączając serię fotek z magazynu.

Pewnie nie tylko my będziemy polować na ten wywiad, bo jesteśmy strasznie ciekawi, jakie "życiowe zmiany" ma na myśli Camila Cabello. Macie już jakieś podejrzenia?

Tymczasem zobaczcie koniecznie nowe zdjęcia artystki - to naprawdę udana sesja!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 13.08.2021
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE