Sara James i Jessica Alba

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sara_james_music Sara James w USA

Sara James i Jessica Alba spotkały się na imprezie. Wokalistka dała koncert w USA

2022-10-26 12:14

Sara James ponownie odwiedziła Stany Zjednoczone. Tym razem pojawiła się na evencie dotyczącym kobiet sukcesu. Jedną z prelegentek była Jassika Alba, z którą Sara zamieniła parę słów. Wokalistka dała również popis swoich wokalnych umiejętności.

Sara James po sukcesie w America's Got Talent nie zwalnia tempa. Po raz kolejny udała się do Stanów Zjednoczonych, tym razem na zaproszenie organizatorów wydarzenia MAKERS Women 2022 w Kalifornii. Zobacz, jak prezentowała się polska wokalistka przed amerykańską publicznością.

Sara James nawiązuje nowe znajomości w USA z gwiazdami światowej sławy

Sara James szturmem podbija zarówno polski, jak i amerykański show-biznes i pnie się po szczeblach muzycznej kariery. 14-latkę spotkał nie lada zaszczyt, gdyż miała okazję 24 października 2022 pokazać się szerszej publiczności podczas konferencji The 2022 MAKERS Conference at Waldorf Astoria Monarch Beach. Sara uświetniła event swoim występem. Ale to nie wszystko. Jedną z prelegentek była Jessica Alba, więc obie gwiazdy postanowiły razem zapozwać na ściance.

Sara pochwaliła się filmikiem na Instagramie, dziękując organizatorom za wspaniałe przyjęcie i możliwość wzięcia udziału w imprezie.

Dziękuję bardzo @makerswomen za zaproszenie!! To był wielki zaszczyt - być tutaj! Mój pierwszy występ w USA!! Aaaaaaaaaaaaaa!!!! - napisała podekscytowana piosenkarka.

Mamy nadzieję, że przed Sarą jeszcze więcej zagranicznych koncertów i wspaniałych znajomości.

Sonda
Sara James - lubisz tę wokalistkę?
Roksana Węgiel o występie Sary James w AGT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE