Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu James reprezentantką Polski

2021-09-26 19:02 es
Sara Egwu James
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Wszystko jest już jasne! Sara Egwu James wygrała finał Szansy na sukces. To oznacza, że 12-letnia wokalistka została reprezentantką Polski w konkursie Eurowizja 2021. Sara Egwu James pojedzie do Paryża, podbijać serca Europejczyków. Czy powtórzy sukces poprzedniczek?

Eurowizja Junior to konkurs, w którym Polska ma wielkie osiągnięcia. W poprzednich latach rozgromiliśmy konkurencję! Szczęśliwą passę rozpoczęła Roksana Węgiel, a po niej sukces powtórzyła Viki Gabor.

Podczas konkursu Eurowizji Junior 2020 Ali Tracz niestety zabrakło szczęścia. Pierwsze miejsce zajęła Valentina, reprezentantka Francji.

Zgodnie z tradycją, przyszłoroczny konkurs organizowany jest w zwycięskim kraju. Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia 2021 roku w La Seine Musicale w Paryżu.

Kto będzie reprezentować Polskę?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Eurowizja Junior 2021: Sara Egwu James reprezentuje Polskę

Wiadomo już, kto pojedzie do Paryża reprezentować Polskę w konkursie Eurowizja Junior 2021. To Sara Egwu James!

12-letnia wokalistka wygrała finał Szansy na sukces. Pokonała ostrą konkurencję - Marysię Stacherę oraz Miłosza Świetlika. Sara Egwu James miała już doświadczenie w wokalnych rywalizacjach. Niedawno zwyciężyła przecież w programie The Voice Kids.

W Szansie na sukces Sara Egwu James zaprezentowała swoje zdolności w trudnej piosence Celine Dion "My Heart Will Go On". Specjalnie przygotowaną na konkurs piosenką jest utwór Somebody.

Sara Egwu James nie kryje dumy i radości!

Nie mogę w to uwierzyć! Będę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu! Dziękuje wszystkim za wsparcie i głosy!

Myślicie, że Sara Egwu James wyśpiewa Polsce sukces w konkursie Eurowizja Junior 2021?

Zobacz też:

NAJNOWSZE