metamorfoza

Sandra Kubicka wygląda po porodzie jak przed ciążą. "Najgorsze uczucie dla matki"

2024-05-28 11:18

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron w końcu zostali rodzicami. Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała, jak jej ciało wygląda zaledwie kilkanaście dni po porodzie. Okazuje się, że Sandra niemal wróciła do swojej poprzedniej figury! Celebrytka opowiedziała więcej o samym porodzie.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali upragnionymi rodzicami. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem, które pojawiło się w sieci kilkanaście dni po porodzie. Wielu internautów wręcz nie może w to uwierzyć. Sandra wygląda, jakby nigdy w ciąży nie była. Co za przemiana! Młoda mama nie kryje swojej radości i tego, że w końcu ma swojego synka Leosia przy sobie. Celebrytka opowiedziała również nieco więcej o samym porodzie i trudnościach, które spotkały ją i jej synka. Trzeba przyznać, że Sandra jest niesamowicie zawzięta i uparta, co widać również po jej sylwetce, chwilę po porodzie.

Sandra Kubicka zachwyca figurą po porodzie

Świat show-biznesu i cała rodzina Kubickiej oraz Barona nie mogli się doczekać, aż ich synek przyjdzie na świat. Sandra urodziła 16 maja. Syn Kubickiej i Barona urodził się w 33. tygodniu ciąży jako wcześniak. Wszystko ogłosił dumny tata podczas festiwalu w Sopocie. "Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was serdecznie wszystkich zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo!" - obwieścił. Kilkanaście dni po porodzie, w końcu odezwała się do fanów sama Kubicka. Celebrytka pochwaliła się zdjęciem po porodzie i pokazała brzuch. Okazało się, że ciężko rozpoznać po Sandrze, że w ogóle była w ciąży. Kobieta wraca do swojej poprzedniej sylwetki w niemal ekspresowym tempie. Kubicka opowiedziała również nieco więcej o samym porodzie. "16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33. tygodniu i szóstym dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. (...) Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam, jak silni jesteśmy razem jako rodzina" - podsumowała młoda mama.

Sandra Kubicka oburzona tym, co stało się po jej porodzie. "Karma zawsze wraca"

Sandra Kubicka to polska fotomodelka i celebrytka. Urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Związana jest z Aleksandrem Milwiw-Baronem, muzykiem z zespołu Afromental. Para jest już po ślubie. Modelka współpracuje z wieloma markami i promuje na co dzień ich produkty. 16 maja przyszedł na świat ich syn - Leonard Milwiw-Baron.

Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!