Gwiazdy

Sandra Kubicka urodziła syna! Baron przekazał dobre wieści

2024-05-25 22:02

Sandra Kubicka, znana modelka i była prowadząca programu "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć", oraz jej partner, muzyk Aleksander Milwiw-Baron, mają powody do radości. Para ogłosiła narodziny swojego pierwszego dziecka. Informacja ta została ujawniona przez Barona podczas Polsat Hit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie, co wywołało falę radości wśród publiczności.

Jeszcze w okresie świąt Bożego Narodzenia Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron podzielili się z fanami niezwykłą wiadomością o ciąży. Informacja ta została przyjęta z ogromnym entuzjazmem, zwłaszcza że para przez długi czas starała się o potomka, a sama Sandra zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Kubicka, od momentu ogłoszenia ciąży, regularnie dzieliła się z fanami szczegółami swojego stanu. Na Instagramie publikowała zdjęcia rosnącego brzucha, opisywała swoje emocje i przemyślenia związane z nadchodzącym macierzyństwem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka żegna się z fanami. "Wytłumaczę wszystko, obiecuję"

POLSAT HIT FESTIVAL - Lanberry

Sandra Kubicka i Baron doczekali się przyjścia na świat upragnionego syna!

Już na początku ciąży, Sandra i Aleksander byli przekonani, że spodziewają się syna. Intuicja ich nie zawiodła, co potwierdziło się wraz z kolejnymi badaniami. 26 grudnia 2023 roku, tuż przed świętami, para ogłosiła na Instagramie, że spodziewają się syna - Czekamy na Ciebie Synku - pisała wówczas Sandra.

W dniach ciąży, aktywność Sandry w mediach społecznościowych znacząco zmalała. To milczenie wywołało pewne zaniepokojenie wśród fanów, którzy zaczęli spekulować na temat przyczyn braku nowych postów. Jednakże, teraz już wiadomo, że powodem była oczekiwanie na narodziny dziecka.

Wreszcie, podczas Polsat Hit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie, Aleksander Milwiw-Baron ogłosił długo wyczekiwaną nowinę

Bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was wszystkich serdecznie zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo!

- przekazał dobre wieści gitarzysta grupy Afromental.

Narodziny syna Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiw-Barona to wydarzenie, które z pewnością na długo zostanie w pamięci ich fanów, a my serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!