Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron

i

Autor: AKPA/sandrakubicka/Instagram Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron już po ślubie.Tyle ich to kosztowało

Gwiazdy

Tyle Kubicka i Baron wydali na ślub. Możecie być zaskoczeni

2024-04-12 9:32

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 6 kwietnia. Informację o ślubie trzymali w tajemnicy, a o tym, że już są małżeństwem, poinformowali dopiero cztery dni później. Modelka i muzyk nie kryją swojej radości i chętnie dzielą się z fanami fotografiami z tego ważnego dla nich dnia. Sandra Kubicka wyznała, ile kosztowała ich uroczystość.

Modelka i prowadząca "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć" Sandra Kubicka oraz muzyk zespołu Afromental i juror "The Voice Kids" Aleksander Milwiw-Baron od 2021 roku tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Jesienią ubiegłego roku podzielili się z fanami radosną informacją. Para postanowiła się zaręczyć. Wszyscy od razu zaczęli snuć domysły odnośnie daty ich ślubu. Sami zainteresowani jednak milczeli. W Boże Narodzenie para obwieściła światu, że spodziewają się pierwszego dziecka. Oboje byli wniebowzięci, gdyż z powodu choroby Kubickiej (modelka cierpi na zespół policystycznych jajników) długo starali się o upragnionego potomka.

Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

W momencie ogłoszenia ciąży na sile przybrały również zapytania o ślub. Sandra Kubicka i Alek Baron mówili jednak, że nie zamierzają się z tym spieszyć i najpewniej do ołtarza pójdą już po narodzeniu ich synka. Tym większe było zaskoczenie wszystkich, kiedy nagle 10 kwietnia na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się fotografie, na których dumnie prezentują obrączki. "Mówcie do mnie Baronowa" - podpisała swój post szczęśliwa Sandra Kubicka.

Tyle Sandra Kubicka i Baron wydali na ślub. Kwota nie jest mała

Sandra Kubicka i Alek Baron postanowili wziąć ślub "w kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w sercach". O ich planach wiedzieli tylko zaangażowani w całą uroczystość najbliżsi. W ich przypadku przygotowania nie trwały wiele miesięcy, a zaledwie cztery dni. Sandra zadzwoniła zatem do swojej przyjaciółki i poinformowała ją, że "udało się znaleźć datę przed porodem", a następnie zapytała makijażystkę, czy ta zdoła ją przygotować na sobotnią uroczystość.

Ślub to spory wydatek, wiedzą o tym wszyscy, którzy zdecydowali się na ten ważny krok w ich życiu. Ile zatem kosztowało to przedsięwzięcie Sandrę Kubicką i Alka Barona? Modelka zapytana o to przez portal ShowNews wyznała rzeczowo:

Wzięcie ślubu kosztuje 80 zł. Pozdrawiam.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi? Jesteście zaskoczeni tą stawką?