Sandra Kubicka pozuje w bikini i zdradza, jak będą wyglądać jej tegoroczne urodziny!

2022-01-21 11:03 AM
Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka od kilku dobrych miesięcy skupia się na związku z Baronem. Chętnie publikuje wspólne fotki i wypowiada się na temat ukochanego. Teraz zdradziła, jak planuje spędzić tegoroczne urodziny. Będą inne niż zwykle!

Sandra Kubicka odkąd zaczęła spotykać się z Baronem, jest mocno skupiona na swoim związek. Jej instagramowy profil coraz częściej wypełniają fotki pary, a ona chętnie w mediach opowiada o tym, jak bardzo się kochają.

Sandra Kubicka i Baron aktualnie spędzają czas na Malediwach i to tam modelka planuje spędzić swoje 27 urodziny.

Przy okazji zdradziła, dlaczego tegoroczne urodziny będą zdecydowanie inne niż zwykle. Oczywiście to sprawka jej ukochanego!

A 27 urodziny będę w tym roku spędzać tak… 🎂dopiero 22.01 wiec jeszcze się wstrzymajcie proszę z życzeniami. 👻 To będą najpiękniejsze urodziny dzięki Tobie @alekbaron 🌴✨ Co roku były huczne, w klubach, w dużym gronie a w tym roku powiedziałam do Alka ze chce spędzić urodziny w spokoju, gdzieś daleko od wszystkiego i tylko z nim. Czuje i widzę po sobie jak bardzo moja perspektywa na życie się zmieniła przez ostatnie 2 lata, tak naprawdę odkąd zadecydowałam wyprowadzić się z Miami gdzie moja dusza „gniła” w nieszczęściu i sztucznym świecie.. Bardzo dużo rozmawiamy ze sobą o swoich marzeniach i planach wiec Alek wiedział dokładnie gdzie chciałam cale życie poleciec i sprawił ze marzenie stało się rzeczywistością. ✨✨✨ Dziękuje kochanie za wszystko. Niespodzianki zaczęły się jeszcze w Warszawie ale Malediwy to wisienka na torcie. 🍒 Moje ulubione zdanie które powtarzam „ucieknij ze mną gdzieś, możesz wybrać miejsce” nabrało realizmu. 🤪 a teraz wracam do biegania po wyspie na bosaka, nie mycia głowy bo mam warkoczyki💁🏼‍♀️ nie malowania się, świeżych owoców, robienia zamków z piasku i pływania z rekinami !!! WEEEE OMAAADAAAA☀️

Trzeba przyznać, że Baron przewrócił jej życie do góry nogami… ;)

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE