Sandra Kubicka zmieniła fryzurę! Baron ją zainspirował?

2022-01-15 23:00 es
Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka właśnie zaprezentowała na Instagramie nową fryzurę. Celebrytka zdecydowała się na bardzo odważną przemianę. Wyraźnie widać, że zainspirował ją Baron. Zobaczcie, jak teraz wygląda Sandra Kubicka!

Sandra Kubicka ma za sobą skomplikowaną historię życia miłosnego. Gwiazda przyjmowała już zaręczyny, niestety do ślubu nie dochodziło. Nauczona tymi doświadczeniami obecny związek rozegrała inaczej.

Początkowo nikt nie wiedział, że Baron jest jej nowym ukochanym. Dopiero gdy uczucie zdążyło rozkwitnąć z dala od blasków fleszy, zakochani potwierdzili, że są razem.

Teraz Sandra Kubicka i Baron są nierozłączni! Mają nawet podobne fryzury...

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Sandra Kubicka zmieniła fryzurę

Zdaje się, że Sandra Kubicka i Baron nawet do fryzjera chodzą razem! Celebrytka zaprezentowała na Instagramie swoją nową fryzurę. Długie, blond włosy zostały zaplecione w warkoczyki.

Nowy wygląd nie jest przypadkowy... Sandra Kubicka przeszła metamorfozę specjalnie przed wyjazdem na wakacje. Dokąd leci z Baronem? Tego na razie nie ujawniła. Jednak patrząc na jej wakacyjną stylizację, fani spekulują, że wybierają się do Afryki.

Jak Wam się podoba Sandra Kubicka z fryzurą ala Baron?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE