Sandra Kubicka pokazała zaproszenia ślubne! Kiedy ślub Sandry Kubickiej?

2020-01-18 11:29 nk
Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves
Autor: WBF

Sandra Kubicka i Kaio Alve Goncalves planują swój wielki dzień już od dawna. Jakiś czas temu modelka zdradziła, że ślub odbędzie się w Polsce, a wesele potrwa aż trzy dni. Gwiazda ujawniła też, że na tę okoliczność przygotowuje aż pięć kreacji. Teraz celebrytka zdradza kolejne szczegóły na temat swojego wymarzonego ślubu. Będzie nietypowo!

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves planują ślub. Para zaręczyła się w sierpniu 2019 po zaledwie siedmiu miesiącach związku. Gwiazda jest przekonana, że brazylijski przystojniak to właśnie ten jedyny, z którym chce spędzić resztę życia i mieć dzieci.

Już jakiś czas temu modelka wyjawiła, że do wesela zostało około pół roku. W jednym z wywiadów Sandra Kubicka powiedziała, że ślub weźmie w Polsce, a wesele na około 100 osób potrwa aż trzy dni. Na tę okoliczność powstaje dla niej aż pięć sukien, z których - co ciekawe - "połowa powstaje w Izraelu, a połowa na Ukrainie".

Ślub Sandry Kubickiej - nowe szczegóły

Sandra Kubicka dalej dzieli się z fanami swoim szczęściem. Tym razem za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała im zaproszenia ślubne i zdradziła nowe szczegóły!

Jeśli chodzi o zaproszenia na ślub, to Sandra i Kaio wybrali klasyczną elegancję w ich wzornictwie. Koperty są białe ze złotym obramowaniem, a w środku - stonowana, nowoczesna i bardzo czytelna czcionka.

Ładne?

Sandra Kubicka wyjawiła też, że nie zamierza brać ślubu kościelnego - zakochani postawili na ceremonię cywilną. Nietypowy jest też miesiąc. Modelka i jej narzeczony nie są najwyraźniej przesądni i nie wierzą, że w jego nazwie musi być litera "R" - zamierzają pobrać się w lipcu.

Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia sukni ślubnej Sandry Kubickiej!

NAJNOWSZE