Po aferze z Fortuną Sandra Kubicka chwali się... kolejnym PSEM! Dostała go na urodziny!

2020-01-15 15:10 nk
Sandra Kubicka z psem
Autor: www.instagram.com/sandrakubicka

Pamiętacie aferę wokół psa o imieniu Fortuna, którego Sandra Kubicka adoptowała od Joanny Opozdy, a potem bez uzgodnienia z nią przekazała koleżance? Część fanów nadal nie wybaczyła modelce jej zachowania, uznając je za nieodpowiedzialne. Tymczasem gwiazda pochwaliła się właśnie kolejnym psem. Tym razem to prezent od narzeczonego.

W czasie trwania 10. edycji Tańca z Gwiazdami Sandra Kubicka wywołała kontrowersje, gdy wyszło na jaw, że oddała koleżance powierzonego jej psa. Joanna Opozda ujawniła, że osobiście przekazała modelce kundelka o imieniu Fortuna, którego ta miała otoczyć opieką. Później aktorka miała wielokrotnie pisać do Sandry z pytaniami o samopoczucie psiaka, jednak gwiazda ponoć nie odpowiadała jej. Po czasie okazało się, że bez konsultacji przekazała zwierzaka kolejnej osobie - swojej koleżance. Co prawda szybko zostało wyjaśnione, że Fortuna ma się dobrze, jednak wielu fanów miało żal do uczestniczki TzG, że zafundowała psu kolejny stres związany ze zmianą domu. Kubicka tłumaczyła się tym, że Fortuna nie dogadał się z jej suczką, Lilly.

Sandra Kubicka ma kolejnego psa!

W obliczu tamtych wydarzeń nowy post na Instagramie modelki może budzić kolejne kontrowersje. Otóż Sandra Kubicka dorobiła się właśnie kolejnego psa! Suczkę shih tzu podarował jej narzeczony, Kaio Alves Goncalves.

Mój urodzinowo-rocznicowy prezent od Kaia. Siostra Lilly - Luna. Dziękuję ci, kochanie, za wniesienie tak wiele radości w moje życie.

- napisała modelka przy zdjęciu ze słodkim futrzakiem na Instagramie.

Na szczęście wygląda na to, że większość fanów wybaczyła lub zapomniała modelce tamtą wpadkę z Fortuną. Wśród komentarzy przeważają bowiem te pozytywne - z gratulacjami i zachwytami nad urodą pieska.

A Wy co myślicie o całej sytuacji?

NAJNOWSZE