Sandra Kubicka BŁYSZCZY po powrocie do Polski! Widać ślady tęsknoty? [ZDJĘCIA]

2020-07-08 22:27 nk
Sandra Kubicka
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Sandra Kubicka wróciła niedawno do polski po trudnym z zaskakującym rozstaniu z narzeczonym, Kaio Alvesem Goncalvesem. Piękna modelka postanowiła rozwijać dalszą karierę w ojczyźnie. Na premierze stworzonych przez siebie perfim Sandra Kubicka wyglądała na zupełnie ODMIENIONĄ! I szczęśliwą!!

Sandra Kubicka ma za sobą trudne miesiące. Modelka podzieliła się ostatnio z fanami decyzją o powrocie na stałe do Polski. Tym samym gwiazda rozstała się niespodziewanie z narzeczonym, Kaio Alvesem Goncalvesem, z którym planowała jeszcze niedawno wielkie wesele w swojej ojczyźnie. Porodem decyzji o rozejściu się miała być różnica w stylu życia - Sandra szukała już spokoju u stabilizacji, a jej partner uwielbiał imprezy.

Rozstanie z Kaiem i decyzja o powrocie zbiegły się w czasie z falą protestów ruchu Black Lives Matter w USA, a także zamieszek, dla których demonstracje stały się pretekstem. Sandra Kubicka wspominała w niedawnym wywiadzie, że to, co działo się na ulicach jej miasta w USA, było prawdziwym koszmarem.

Sandra Kubicka znowu szczęśliwa?

Sandra Kubicka wróciła już do kraju i rzuciła się w wir pracy. Trudno o lepszy sposób na pozbycie się złych emocji...

Modelka właśnie zaprezentowała światu własną linię perfum. Podczas ich premiery pokazała się fotoreporterom w długiej bladoróżowej sukience i białej marynarce. Gwiazda wyglądała promiennie i radośnie, jakby po wylądowaniu w Polsce odżyła i odnalazła w sobie nową energię!

A może to kwestia makijażu? Oceńcie sami!

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE