Sandra Kubicka pozuje Baronowi. Pośladki w pełnej okazałości!

2021-11-02 8:50 AM

Sandra Kubicka i Baron niedawno oficjalnie potwierdzili swój związek. Od tego momentu są nierozłączni, nie tylko paparazzi przyłapują ich na wspólnych wyjściach, ale także w social mediach chętnie do siebie nawiązują. Jednym słowem miłość kwitnie!

Sandra Kubicka i Baron związek ogłosili za pomocą social mediów. Od tego czasu media śledzą każdy ich ruch. Para nie należy do mega tajemniczych osób. Chętnie dzielą się swoim życiem w sieci i często o sobie mówią.

Dzięki temu znamy już wiele szczegółów z ich życia, na przykład kwestie związaną z posiadaniem dzieci.

Okazuje się, że Baron to człowiek wielu talentów, ma nie tylko talent muzyczny, ale także fotograficzny. Na Insta modelki pojawiła się jej mega seksowna fotka. Sandra nie zapomniała dopisać, kto jest autorem zdjęcia. Oczywiście nikt inny, jak tylko jej ukochany.

Internauci reagują na zdjęcie Sandry Kubickiej

Co na to fani? Jak zwykle podzieleni. Niektórzy zachwycali się figurą modelki. Zwrócili także uwagę na utalentowanego fotografa.

👏👏👏brawa dla fotografa 🔥🔥🔥🔥 jak się znudzi granie 😂😂😂można przejść na fotografowanie 😍👏👏🔥🔥🔥❤️❤️❤️ miłego dnia życzę państwu 😍

– brzmiał jeden z komentarzy.

Nie zabrakło też hejtu. Niektórym nie podobało się, że Kubicka wystawia akurat takie zdjęcie 1 listopada. Inni grzmieli, że fotka jest zbyt śmiała i nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego.

- 1 listopada jest dniem szczególnym w naszej historii droga pani ! Pozdrawiam

- Takie "widoki" powinna Pani zachować dla ukochanego, a nie dzielić się z całym światem.

- pisali.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.10.2021

Zobacz też: Selena Gomez w powabnej sukience

NAJNOWSZE