Sanah odwołuje koncerty! Co za zdrowiem wokalistki?

2021-09-16 20:30 es
Sanah
Autor: wbf

Sanah zrobiła gigantyczną karierę. W krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej piosenki z miejsca stają się hitami, a bilety na koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Niestety wokalista musi zwolnić. Sanah odwołuje koncerty!

Kariera Sanah robi ogromne wrażenie. Ta dziewczyna szturmem zdobyła nie tylko serca słuchaczy, ale i szczyty list przebojów. Jej piosenki z miejsca stają się hitami. Jej muzyka cieszy się ogromnym zainteresowaniem w sieci, ale nie tylko. Żeby zdobyć bilet na koncert Sanah trzeba mieć refleks!

Tak zawrotne tempo może dać się we znaki. A faktycznie, Sanah na brak obowiązków nie może ostatnio narzekać. Najwyraźniej ciało gwiazdy upomniało się o zwolnienie, ponieważ artystka odwołuje swoje koncerty.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Sanah odwołuje koncerty

To przykra wiadomość dla fanów muzyki Sanah. Gwiazda poinformowała, że musi odwołać dwa koncerty. 18 oraz 19 września miała wystąpić w Polkowicach i Zielonej Górze.

Z łezką w oku muszę Wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend - w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej.Nie martwcie się, widzimy się już niedługo!

Napisała Sanah w mediach społecznościowych.

Fani artystki przyjęli smutną informację i pożyczyli idolce zdrowia.

- Trzymaj się kochana! ❤

- Dużo zdrowia kochana.

- Zdrówka i powrotu na scenę jak najszybciej życzę! Byle z głową wszystko! ❤️✨

Czytamy w komentarzach.

Hotplota.pl także życzy Sanah mnóstwo zdrowia!

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE