Ewelina Lisowska w bikini pozdrawia z Chorwacji. Fani: "Cudo"

2021-09-16 15:50 es
Ewelina Lisowska
Autor: WBF

Ewelina Lisowska przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Wbrew panującej modzie gwiazda ograniczyła treningi i pozwoliła sobie na przybranie kilku kilogramów. Efekt jest zachwycający! Wokalistka czuje się lepiej w swoim ciele i widać to od razu. Spójrzcie tylko, jak Ewelina Lisowska kusi na zdjęciach z wakacji.

Ewelina Lisowska funkcjonuje w show-biznesie od lat. W tym czasie zdążyła ewoluować nie tylko muzycznie. Ostatnio gwiazda zmieniła wizerunek i podejście do ciała. Przez długi czas jej sylwetka przyprawiała o zazdrość koleżanki z branży. Wokalistka ważyła zaledwie 45 kg, a na siłowni katowała się treningami. Wraz z lockdownem powiedziała: dość.

Okazuje się, że mniej presji podczas ćwiczeń i kilka dodatkowych kilogramów znakomicie wpłynęły na piosenkarkę. Ewelina Lisowska sama wyznała, że czuje się ze swoim ciałem lepiej. Potwierdzają to jej najnowsze zdjęcia!

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Ewelina Lisowska w bikini pozdrawia z wakacji

Lato się kończy, więc to ostatni dzwonek, by jeszcze wyjechać na urlop. Ewelina Lisowska postawiła na Chorwację. Idąc tropem zagranicznych gwiazd, wskoczyła na łódkę i wypoczywała na wodzie.

Nie mogło obyć się bez zdjęć.

Buziaki z Chorwacji 💋

Napisała gwiazda.

Ewelina Lisowska w bikini wygląda zjawiskowo. O czym chętnie pisali jej fani w komentarzach.

- Ależ figurka 😍🔥❤️

- Cudo😍🔥👏

- Nooo, naprawdę sztosik 👌🔥♥️😈

- Ślicznie…🔥🔥🔥😍😍😍❤️❤️❤️

Czytamy.

Trudno się z takimi komentarzami nie zgodzić.

Zobacz też:

NAJNOWSZE