Wersow i Friz

i

Autor: YouTube/WERSOW

Rozstanie Wersow i Friza. Karol nie był pewny swojego uczucia!

2023-04-01 9:06

Wersow i Friz uchodzą dziś za parę idealną. Youtuberzy zostaną wkrótce rodzicami i powiedzą sobie sakramentalne "tak". Mało kto pamięta o tym, że nad związkiem tych dwoje zawisły niegdyś czarne chmury. Kryzys w ich relacji był tak wielki, że Weronika i Karol podjęli decyzję o rozstaniu. Powody są naprawdę szokujące!

Kulisy rozstania Wersow i Friza mocno zaskakują. Patrząc dzisiaj na Weronikę i Karola, aż trudno uwierzyć, że mają oni za sobą poważny kryzys. Youtuber i najpopularniejsza polska influencerka są dla wielu internautów przykładem idealnego związku. W 2021 roku para oficjalnie się zaręczyła, a już niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Wersow i Friz powitają w czerwcu córeczkę, której imienia nie chcą jeszcze zdradzać. Radosną nowiną podzieli się w teledysku do piosenki Ten jeden moment. W życiu gwiazd sieci nie zawsze było jednak kolorowo. Tylko wierni fani Ekipy pamiętają, że i nad nimi zawisły niegdyś czarne chmury. Gdy Weronika i Karol byli na wyjeździe w Stanach Zjednoczonych, podjęli bolesną decyzję o rozstaniu. Sowa do tej pory ze smutkiem wspomina o tym, jak straciła ukochanego. Na szczęście łączące ich uczucie okazało się silniejsze. Mimo happy endu słowa influencerki łamią serce! 

Wersow prosi fanów o pomoc. Chodzi o jej córeczkę!

Julia Żugaj nie chce duetu z Wersow! Kto jej się marzy?

Wersow i Friz - rozstanie

Weronika i Karol są ze sobą od lat. W 2020 roku przeżyli jednak kryzys, który zakończył się bolesnym dla dwojga rozstaniem. Miało to miejsce w Stanach Zjednoczonych. Jak wyznała w rozmowie z WiP Bros, podczas wyjazdu przestała poznawać swojego ukochanego.

Karolowi w Stanach po prostu odwaliło! - powiedziała przed kamerami. 

Zakochana Wersow czuła, że traci partnera i sama zainicjowała rozstanie. Słowa, jakie usłyszała, mocno ją zabolały.

Usłyszałam tekst: "Ja nie wiem, czy cię kocham". I wiesz, mi to złamało totalnie serce w tamtym momencie. (...) Czułam, że go tracę, że to nie jest już on. Pamiętam, że wzięłam Pateca o siódmej rano na rozmowę i powiedziałam mu: "Patec, ja nie wiem jak mam się z nim dogadać. Strasznie mi na nim zależy i nie wiem, co mam zrobić i go nie poznaję" - wspominała.

Miłość na szczęście zwyciężyła.

Sonda
Czy Friz i Wersow to najlepsza para w internecie?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE