Hotplota.pl

i

Autor: WBF

Zgadnij, jaką gwiazdę opisujemy! Tylko prawdziwi fani show-biznesu dadzą radę [QUIZ]

2021-11-14 8:02

Uważasz, że znasz się na show-biznesie i z zainteresowaniem śledzisz życie gwiazd? Nasz quiz jest właśnie dla Ciebie! Kilka pytań pozwoli sprawdzić, czy faktycznie celebryci nie mają przed Tobą tajemnic. Zadanie wydaje się proste - trzeba jedynie rozpoznać opisywaną przez nas gwiazdę. Jednak wskazówki są tak trudne, że tylko prawdziwi eksperci od szołbizu dadzą sobie radę. Sprawdź się!

Prawdziwe gwiazdy, to nie sławy jednego sezonu. Zdobywają uwielbienie fanów na całym świecie. Ci najwierniejsi znają każdy szczegół z życia swoich idoli. A jak jest z Wami? Uważnie śledzicie show-biznes, czy tylko okazjonalnie czytacie plotki?

Hotplota.pl przygotowała dla swoich czytelników zabawę: Zgadnij jaką gwiazdą jestem!

Dostajecie od nas zdania opisujące celebrytów. Polska, Anglia, Ameryka, piosenkarze, wokaliści.... Wszystkie gwiazdy dozwolone! Na ich podstawie musicie rozpoznać o jaką gwiazdę nam chodziło.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Na podstawie kilku informacji o danej osobie lub jakiegoś charakterystycznego cytatu musicie odgadnąć o jaką gwiazdę chodzi. Jeśli jesteście na bieżąco z Hotplota.pl to pójdzie Wam gładko. Jeśli nie, to znak, że musicie zaglądać do nas częściej!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Moja marka kosmetyczna nareszcie nabiera tempa. Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia produktów. Oczywiście w sesji reklamującej moje kosmetyki wystąpiłam sama. Kim jestem?