Jak Pete Davidson poderwał Kim Kardahian? Emily Ratajkowski ma teorię

2021-11-10 22:02

Pete Davidson i Kim Kardashian to najczęściej komentowany ostatnio duet w show-biznesie. Swoje zdanie w tej sprawie wypowiedziała również Emily Ratajkowski. Modelka ma pomysł, co takiego jest w komiku, że wpadł w oko takim kobietom jak Kim Kardashian czy Kaia Gerber.

Pete Davidson i Kim Kardashian to tak niespodziewany zwrot akcji, że aż trudno to zrozumieć. Jak to się stało, że stateczna biznes woman, matka czwórki dzieci i przyszła była żona Kanye Westa spotyka się z młodszym o 14 lat komikiem SNL?

Wiele kobiet mówi, że poczucie humoru to bardzo ważna cecha u mężczyzn. Czy faktycznie chodzi tylko o to? Emily Ratajkowski ma swoją teorię.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Emily Ratajkowski: Pete Davidson "wydaje się super czarujący"

Ten duet tak elektryzuje show-biznes, że wszyscy chcą go skomentować. W show Late Night With Seth Meyers zrobiła to Emily Ratajkowski.

Pete – ma wzrost. Oczywiście kobiety uważają go za bardzo atrakcyjnego. Wydaje się super czarujący i bezbronny. Jest śliczny. Jego lakier do paznokci jest niesamowity. On wygląda tak dobrze!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Wiele gwiazd potwierdzi, że Pete Davidson jest czarujący. Z jakimi pięknościami się wcześniej spotykał?

Zachwycała się Emily Ratajkowski.

Modelka zwróciła uwagę na jeszcze jeden ważny fakt. Pete Davidson "super świetny związek z mamą". A w końcu mama to pierwsza kobieta w życiu każdego mężczyzny. To, jak ją traktuje, mówi o nim naprawdę wiele... To mogła być istotna kwestia dla Kim Kardashian, która sama jest bardzo zżyta z mamą i całą rodziną.