Hotplota.pl

i

Autor: hotplota.pl

Sukces Kim Kardashian i uzależnienie Billie Eilish. Co słychać u gwiazd?

2021-12-19 16:13

Wiele się wydarzyło w tym tygodniu w życiu gwiazd. Gwiazdą tygodnia została Kim Kardashian, która zasypuje nas newsami z życia prywatnego, ale też zawodowego. Właśnie osiągnęła spory sukces! W minionych dniach mówiliśmy też o Billie Eilish. W osobistym wywiadzie zdradziła, że była od czegoś uzależniona. Sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco ze wszystkimi plotkami!

W tym tygodniu w świecie gwiazd wydarzyło się sporo. Zwłaszcza u Kim Kardashian. Gwiazda jest w trakcie rozwodu z Kanye Westem, prowadzi kilka firm i wychowuje czwórkę dzieci. Między tymi wszystkimi obowiązkami znalazła jeszcze czas na kolejną dziedzinę. Właśnie osiągnęła w niej duży sukces. Wiecie, o czym mowa?

Sporo mówi się również o Billie Eilish. Gwiazda udzieliła bardzo intymnego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej przeszłości. Okazuje się, że już jako 11-latka gwiazda zaczęła robić coś, co przerodziło się w uzależnienie! O co chodzi?

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie, czy nic Wam nie umknęło!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Kim Kardashian...