Nowe royal baby, choroba Grabowskiego i nagroda Lewandowskiego. Co słychać u gwiazd?

2021-09-26 11:02 es
Hotplota.pl
Autor: WBF

W świecie gwiazd sporo się dzieje. Chociaż brytyjska rodzina królewska nie wzbudza już takiego szału jak dawniej, wystarczą narodziny nowego jej członka, by się to zmieniło. Komu należy gratulować? Na polskim podwórku również jest o czym mówić. Andrzej Grabowski choruje, a Robert Lewandowski świętuje. Co u reszty gwiazd?

W tym tygodniu sporo się wydarzyło. Gwiazdy dbają, byśmy mieli o czym plotkować! Chociaż niektóre newsy to nie próba zwrócenia na siebie uwagi, ale naturalny przebieg wydarzeń... Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej urodziła dziecko! Chociaż wydawałoby się, że dziś już nie powinno wzbudzać to takiej sensacji, internauci zasypali Twittera gratulacjami, ciesząc się z narodzin royal baby. Komu urodziło się maleństwo?

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Na polskim podwórku również mamy się z czego cieszyć. Robert Lewandowski otrzymał kolejną nagrodę. To pierwszy Polak, któremu przyznano pewne wyróżnienie... jakie?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Tam również są inne, ważne doniesienia ze świata gwizd z tego tygodnia.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Która członkini rodziny królewskiej urodziła dziecko?

Zobacz też:

NAJNOWSZE