Kinga Rusin kontra Weronika Rosati i dramat u Khloe Kardashian. Nadążasz za show-biznesem?

2021-05-02 14:00 es
Kinga Rusin, Weronika Rosati
Autor: WBF

W tym tygodniu wiele się działo w show-biznesie. Gala rozdania Oscarów dostarczyła mnóstwa emocji... Zdecydowanie więcej, niż byśmy się spodziewali! Od tygodnia w polskim szołbizie trwa otwarta wojna. Od czego zaczął się konflikt Kinga Rusin kontra Weronika Rosati? To jednak ni jedyna drama, o jakiej się dowiedzieliśmy. Biedna Khloe Kardashian znowu ma kłopoty... nadążacie za życiem gwiazd?

To był bardzo pracowity tydzień dla celebrytek. W miniony weekend odbyła się 93. gala rozdania Oscarów. I chociaż minęło już sporo czasu, emocje nie opadły. Otóż ceremonia rozpętała prawdziwą wojnę w polskim show-biznesie! Od kilku dni Kinga Rusin i Weronika Rosati prowadzą medialną batalię, publikując kolejne oświadczenia na Instagramie. Ale od czego w ogóle się to zaczęło?

Nie tylko w polskim show-biznesie możemy obserwować dramy z życia gwiazd. Zagraniczne media znów rozpisują się o Khloe Kardashian. Dopiero niedawno ucichł skandal z wyciekiem jej niewyretuszowanego zdjęcia, a tu już kolejna drama. O co chodzi tym razem?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Tam są także inne, ważne plotki z tygodnia. Sprawdźcie, czy nic Wam nie umknęło!

NAJNOWSZE