Rozenek-Majdan w filmie Vegi! Fani komentują: PSEUDO AKTORKA!

2022-01-19 6:55 RD
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w najnowszym filmie Patryka Vegi! Nie wszystkim jednak spodobał się angaż gwiazdy. Pod zwiastunem produkcji pojawiły się negatywne komentarze… Na jeden z nich Małgosia postanowiła odpowiedzieć. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mega popularną osobowością telewizyjną. Jej kariera rozpoczęła się wraz z programem “Perfekcyjna Pani Domu”, w którym to Małgosia odwiedzała domy i mieszkania Polek i Polaków, którzy mieli problem z utrzymaniem porządku. Radziła im jak zaprowadzić ład, a później przeprowadzała kontrolę i wybierała zwycięzcę odcinka.

Później kariera potoczyła się już sama. Największą sympatię Małgosia zdobyła chyba w programie Azja Express, gdzie pokazała się z zupełnie innej, totalnie naturalnej, strony. To po tym Majdanowie dostali własny program w TVN-ie, Iron Majdan.

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

O tym, że Małgosia żadnego zadania się nie boi, nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że gwiazda telewizji TVN postanowiła sprawdzić się jako aktorka.

To produkcja Patryka Vegi. Film "Miłość, seks & pandemia" ma mieć swoją premierę na początku lutego. Póki co musimy zadowolić się zwiastunem, który pojawił się między innymi na instagramowym profilu reżysera, Patryka Vegi.

Wśród komentarzy jednak pojawiły się też negatywne głosy dotyczące angażu Małgosi.

 Lubię pana filmy tylko nie lubię Rozenek ;p

napisała jedna z użytkowniczek serwisu.

to na moich fragmentach, zamykaj oczy 😁👍

odpisała Małgosia. Internautka dodała, że właśnie taki ma plan.

Na pozostałe negatywne komentarze, w których nazywana jest między innymi "pseudo aktorką", gwiazda nie odpowiedziała.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE