Rozebrany Post Malone chwali się tatuażami. Ale największe wrażenie robi jego... zegarek!

2020-07-01 13:24 mm
Post Malone
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Post Malone to jeden z najbardziej wytatuowanych muzyków, ale tym razem to nie jego dziary wywołują największe emocje. Artysta opublikował właśnie na Instagramie swoje rozebrane zdjęcie, na którym chwali się obecnymi na całym ciele tatuażami. Albo... Wydaje nam się, że tak naprawdę Post Malone chciał się pochwalić czymś zupełnie innym!

Na ciele Post Malone trudno już znaleźć kawałek wolnego miejsca na nowe tatuaże, a jednak muzyk wciąż zaskakuje fanów kolejnymi dziarami. Choćby tymi wykonanymi na twarzy...

Za każdym razem Post Malone chwali się nowymi dziełami, bo jest ze swoich tatuaży bardzo dumny, a w dodatku - jak sam niedawno wyznał - zdobienie ciała malunkami dodaje mu pewności siebie.

Mamy jednak wrażenie, że na swoim najnowszym zdjęciu Post Malone wcale nie chciał pochwalić się tatuażem.

POST MALONE CHWALI SIĘ ZEGARKIEM

30 czerwca na Instagramie Post Malone pojawiło się nowe zdjęcie. Widzimy na nim artystę zaciągającego się papierosem. Post Malone pozuje do fotki rozebrany - pozbył się nawet charakterystycznego kapelusza, który jest jego znakiem rozpoznawczym. Na szyi muzyka widzimy łańcuch, a na nadgarstku lewej ręki - zegarek.

I to właśnie ten zegarek wzbudził największą sensację. A konkretnie - jego cena!

Okazuje się, że zegarek Post Malone to niezłe cacko, za które trzeba naprawdę słono zapłacić. Dziennikarze szybko wytropili cenę gadżetu. Zegarek, jaki widzimy na zdjęciu, to ekskluzywny model Richard Mille RM 27-01 Tourbillon w wersji "Rafael Nadal". Cena takiego cacka to przynajmniej 750 tys. dolarów, czyli około 3 milionów złotych!

Gdybyście byli zainteresowani kupnem :)) możecie obejrzeć go dokładniej na oficjalnej stronie Richard Mille.

Jak myślicie, Post Malone kupił to cudo, czy tylko pożyczył do zdjęcia? :)

Post Malone
Autor: Rex Features/East News

Tatuaż na twarzy

Pytanie 1 z 14
Czyj to tatuaż?
Tatuaż na twarzy - Post Malone
Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!
NAJNOWSZE