Post Malone wyjawił, dlaczego robi tatuaże na twarzy. Nie uwierzycie, jaki ma powód!

2020-03-04 13:47 mw
Post Malone
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Post Malone to jeden z najbardziej wytatuowanych artystów i jeden z tych wykonawców, którzy zdecydowali się ozdobić tatuażami także swoją twarz. Dlaczego to robi? W rozmowie GQ Post Malone zdradził powody tatuowania twarzy. Wielu fanów mogą one zdziwić, choć z drugiej strony... Sami zobaczcie, co powiedział Post Malone o swoich tatuażach na twarzy!

Gwiazdy kochają tatuaże i dziś naprawdę trudno już znaleźć artystę czy celebrytę bez trwałych obrazów na ciele. Ostatnio coraz częściej tatuaże pojawiają się także na twarzach gwiazd - trend wyraźnie przybiera na sile, a na instagramowych profilach znanych osób pojawia się coraz więcej fotek z całkiem śmiałymi tatuażami zdobiącymi (?) czoła, brwi czy policzki gwiazd.

Jednym z najbardziej wytatuowanych na twarzy artystów jest bez wątpienia Post Malone. Piosenkarz ostatnio zaskoczył kolejnym wzorem - tym razem wykonanym na lewym poliku. Nowy tatuaż Post Malone przedstawia zakrwawioną tarczę piły. Naprawdę odważny i przykuwający uwagę wzór - jeśli jeszcze nie widzieliście, nadrabiajcie zaległości tutaj.

Dlaczego artysta decyduje się na takie zdobienie twarzy?

TATUAŻ LEKIEM NA... KOMPLEKSY?

Ciało Post Malone to dziś prawdziwa galeria sztuki. Artysta umieścił na nim już ponad 50 tatuaży - w tym także kilka na twarzy.

Dlaczego zdecydował się na takie upiększanie własnego wizerunku?

Post Malone wyjawił to w swoim ostatnim wywiadzie. Okazuje się, że robi to z powodu kompleksów!

Moje tatuaże na twarzy mogą brać się  z braku pewności siebie, bo nie podoba mi się to, jak wyglądam. Dlatego umieszczam tam coś, co jest fajne - żebym mógł sam na siebie spojrzeć i powiedzieć: 'wyglądasz w porządku, dzieciaku' i mieć trochę więcej pewności siebie jeśli chodzi o wygląd

- powiedział Post Malone w wywiadzie dla GQ.

Powód może dziwić, bo przecież zdaniem wielu osób tatuowanie twarzy raczej szpeci, niż upiększa. Ale przecież najważniejsze jest nie to, jak widzą nas inni, a to, jak sami czujemy się w swojej skórze, prawda? :)

Post Malone
Autor: Invision/Invision/East News

ZOBACZ TEŻ:

Wuhan Shake - Ludzie w Chinach znaleźli ciekawy sposób na powitanie.
NAJNOWSZE