Post Malone ma kolejny tatuaż na twarzy. Jest krwisty! Ale czy fajny? [ZDJĘCIA]

2020-02-07 10:44 mw
Post Malone ma nowy tatuaż na twarzy
Autor: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER, instagram.com / rubentattooartist

Post Malone zdecydował się na kolejny nowy tatuaż na twarzy! Tym razem muzyk zrobił sobie "dziarę" na lewym policzku! Pewnie zastanawiacie się, jakim cudem znalazł jeszcze na twarzy miejsce na kolejny tatuaż... Ale spokojnie, miejsc na kolejne dzieła jest jeszcze wbrew pozorom całkiem sporo. Pytanie tylko, czy nowy tatuaż Post Malone bardziej zdobi, czy szpeci jego twarz. Sami oceńcie!

To, że Post Malone jest wielkim fanem tatuaży, nie jest chyba dla nikogo tajemnicą. Muzyk nie musi się nawet rozbierać, żeby na pierwszy rzut oka było widać, że w studiu tatuażu spędza naprawdę sporą część swojego życia.

Najbardziej charakterystyczne "dziary" Post Malone to te na jego twarzy, czyli w miejscu, gdzie mało kto odważa się umiejscawiać trwałe malunki. Patrząc na zdjęcia Post Malone pewnie wiele osób stwierdziłoby, że na jego twarzy nie ma już zbyt wiele miejsca na nowe tatuaże. A jednak! To właśnie tam piosenkarz umieścił kolejne dzieło.

"KRWISTY" TATUAŻ NA TWARZY POST MALONE

Co przedstawia nowy tatuaż Post Malone i jak się prezentuje?

Cóż, jest bardzo "krwisty" :) "Dziara" umiejscowiona jest na lewym policzku piosenkarza i przedstawia zakrwawioną tarczę piły! Nie można muzykowi odmówić siły przekazu - jego nowy tatuaż z pewnością przykuwa uwagę.

A czy jest fajny? Podobno o gustach się nie dyskutuje, dlatego najlepiej oceńcie to sami. Oto zdjęcia nowego tatuażu na twarzy Post Malone, zamieszczone na Instagramie studia Junction City Tattoo's Ruben Reza, w którym powstał.

NAJNOWSZE