Rolnicy Podlasie: Dlaczego policja aresztowała Gienka z Plutycz? ZNAMY SZCZEGÓŁY!

2021-05-04 20:27 RD
Gienek z Plutycz aresztowany!
Autor: FOKUS TV / iAGRO TV Youtube Gienek z Plutycz aresztowany!

Pod koniec długiego weekendu majowego w internecie zawrzało! Miało to związek z tym, co wydarzyło się w Plutyczach. Uczestnik popularnego programu “Rolnicy. Podlasie” został aresztowany przez policję. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać - zdanie wielu - brutalną akcję mundurowych. Teraz głos w tej sprawie zabrała policja. Dlaczego Gienek z Plutycz (Rolnicy Podlasie) został aresztowany? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Program Rolnicy Podlasie to jedna z najpopularniejszych produkcji emitowana na antenie telewizji FOKUS TV. W show można zobaczyć codzienne życie zwykłych rolników, którzy prowadzą swoje gospodarstwa na Podlasiu. Program Rolnicy Podlasie ma ogromną rzeszę fanów. Nic więc dziwnego, że zdarzenie z 2 maja 2021 roku wywołuje spore emocje. Chodzi o policyjną interwencję w Plutyczach. Nagranie z zajścia pojawiło się na kanale iAGRO TV w serwisie YouTube.  Na nagraniu widać, jak Gienek leży twarzą do ziemi ze skutymi z tyłu rękoma.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Rolnicy Podlesie: Co się stało w Plutyczach? Dlaczego Gienek został aresztowany? 

Redakcji Eski udało się uzyskać komentarz policji w tej sprawie. 

W związku z naruszeniem nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważeniem mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Podejmowana przez policjantów interwencja związana była ze zgłoszeniem dotyczącym gromadzenia się dużej liczby osób. Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego według wstępnych ocen wskazuje na prawidłowość ich użycia

poinformował podinsp. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji. Za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta grozi do trzech lat pozbawienia wolności, a za znieważenie - rok. 

Relację po zdarzeniu opublikował również kanał iAGRO TV na YouTubie. 

NAJNOWSZE