Roksana Węgiel usypia malucha z chłopakiem. Wyglądają jak szczęśliwa rodzina

i

Autor: TRICOLORS/East News, Screen z IG: roxie_wegiel

Roksana Węgiel usypia malucha z chłopakiem. Wyglądają jak szczęśliwa rodzina

2023-02-06 13:30

Niedawno obserwatorów Roksany Węgiel obiegła informacja, że piosenkarka spełniła jedno ze swoich marzeń. Dziewczynie udało się powiększyć rodzinę o nowego członka. Postanowiła podzielić się szczęściem z internautami, dodając przeurocze zdjęcie, na którym wraz ze swoim chłopakiem usypiają malucha. Wyglądają na naprawdę zakochanych!

Życie Roksany Węgiel w ostatnich miesiącach jest naprawdę zawrotne! Dziewczyna wydała nową płytę, rozpoczęła kurs na prawo jazdy, przedstawiła światu swojego chłopaka, a także powitała w domu nowego członka rodziny. Gwiazda przyznała, że było to jej marzeniem. Swoim szczęściem postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie. Chętnie pokazuje na nim maleństwo, które wygląda przeuroczo! Po kilku dniach od pojawienia się cudownej istotki w ich życiach jej chłopak dodał ujęcie, na którym maluch usypia w jego objęciach. Para wygląda tam jak prawdziwa familia! To zdecydowanie porusza!

Roksana Węgiel ostrzega swoich fanów. TO może się kiepsko skończyć!

ROBOT GLUT I LEWITUJĄCY SAMOCHÓD | ESKA XD - Mobmania #47

Roksana Węgiel i Kevin Mglej - nowy członek rodziny

Wygląda na to, że Kevin Mglej zapoznał się z nowym członkiem rodziny Roksany Węgiel. Co więcej, wydawać się może, że naprawdę się polubili. Po tym jak piosenkarka powitała w swoim domu ślicznego szczeniaczka, często dzieli się z fanami słodkimi ujęciami maleństwa. Tym razem na taki ruch zdecydował się jej chłopak. Dodał zdjęcie, na którym maluch usypia leżąc na nim. Piesek musiał czuć się niezwykle komfortowo, w końcu zwierzęta nie ufają byle komu! Para zdecydowanie wygląda na zakochaną, a coraz to nowsze fotografie potwierdzają ich niezwykłą więź. Tworzą teraz najprawdziwszą familię razem z Szafirkiem!

Roksana Węgiel i Kevin wyciskają siódme poty na siłowni. Towarzyszył im ktoś jeszcze!

Listen on Spreaker.
Roksana Węgiel usypia malucha z chłopakiem. Wyglądają jak szczęśliwa rodzina

i

Autor: Screen z IG: roxie_wegiel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE