Roksana Węgiel wzruszona

i

Autor: ESKA

Roksana Węgiel i Kevin wyciskają siódme poty na siłowni. Towarzyszył im ktoś jeszcze!

2023-02-03 14:15

Roksana Węgiel i jej ukochany Kevin są nierozłączni. Po pierwszych wspólnych wakacjach na Malediwach para postanowiła zadbać o kondycję pod okiem wyspecjalizowanego trenera. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka pochwaliła się nagraniami z treningów, na których towarzyszył jej nie tylko partner, ale i nowy przyjaciel. Gwiazda nie rozstaje się z nim na krok!

Roksana Węgiel dba o formę. Jak nie siłownia, to boks. Piosenkarka, która w zeszłym miesiącu skończyła osiemnaście lat, ma przed sobą bardzo pracowite miesiące. Już w marcu do sprzedaży trafi jej długo wyczekiwana płyta 13+5, co oczywiście wiąże się z zakrojoną na szeroką skalę promocją. Fani z pewnością mogą liczyć na szereg wywiadów i występów telewizyjnych. Tym bardziej, że artystka traktuje swój nadchodzący longplay jako coś najlepszego, co do tej pory zrobiła. W dniu osiemnastych urodzin Roxie odwiedziła ESKOWE studiu, gdzie podczas rozmowy wyznała, iż sport, a dokładniej treningi bokserskie, dają jej możliwość wyrzucenia z siebie złej energii, jakiej nie brakuje w show-biznesie. Gwiazda dodała też, że musiała odpocząć od tradycyjnych treningów. Jak widać jednak na Instagramie, piosenkarka powróciła już na siłownię, gdzie dba o kondycję pod okiem profesjonalnego trenera. Roxie może tam liczyć na wsparcie ukochanego Kevina, który ćwiczy razem z nią, jak i nowego członka rodziny. Mowa o Szafirze - piesku wokalistki. 

Roksana Węgiel o Fame MMA. Postawiła sprawę jasno!

Osiemnastka Roksany Węgiel! Wywiad i szalona impreza w ESKOWYM studiu

Roksana Węgiel na treningu

Dla Roxie równie ważne, co forma wokalna, jest forma fizyczna. Piosenkarka w końcu nie tylko śpiewa, ale również fenomenalnie tańczy, co udowodniła, wygrywając program Dance, Dance, Dance. Gwiazda powróciła na siłownię ze swoim ukochanym Kevinem oraz Szafirem - wymarzonym pieskiem, który nie odstępuje jej na krok. Podziwiamy samodyscyplinę piosenkarki i z niecierpliwością czekamy na pierwsze w erze 13+5 koncerty! 

Roksana Węgiel na siłowni

i

Autor: screen z Instagrama Roxie Węgiel
Roksana Węgiel na siłowni

i

Autor: screen z Instagrama Roxie Węgiel
Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE