Roksana Węgiel ma chłopaka! Kim jest jej ukochany?

2019-01-22 14:07
Roksana Węgiel
Autor: AP/Associated Press/East News Roksana Węgiel

14-letnia Roksana Węgiel ma za sobą wspaniały rok. Młoda wokalistka zdążyła podbić nie tylko serca polskich słuchaczy, ale i zwyciężyć Eurowizję Junior. W jej życiu zaszła jeszcze jedna ważna zmiana - Roksana Węgiel zakochała się!

Roksana Węgiel szturmem zdobywa polską i europejską scenę muzyczną. Po zwycięstwie w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids młoda wokalistka zanotowała na koncie kolejny, wielki sukces - zwyciężyła z piosenką Anyone I Want To Be konkurs piosenki Eurowizja Junior. Tym samym o Roxi usłyszano w całej Europie, a ona już jako utytułowana piosenkarka może pracować nad płytą.

Do ważnych wydarzeń dochodziło jednak nie tylko w jej życiu artystycznym. We wspaniały sposób jej praca na scenie splotła się z życiem uczuciowym. Okazuje się, że Roksana Węgiel ma chłopaka, a jest nim pochodzący z Białorusi Daniel Yastremski.

Roksana Węgiel - kim jest jej chłopak?

Swój związek z Danielem Yastremskim Roksana Węgiel potwierdziła na Insta Story po pytaniu jednego z fanów. Wokalistka opublikowała zdjęcie z ukochanym i przyznała, że to jej chłopak. Roxi i Daniel poznali się oczywiście w Białorusi podczas przygotowań do Eurowizji Junior. Daniel reprezentował w konkursie swój kraj. O ich świetnym kontakcie wiadomo było już od dawna - młodzi artyści już wtedy chętnie spędzali ze sobą razem czas.

>> Z kim Justyna Żyła zatańczy w Tańcu z Gwiazdami? Jej wymarzony partner jest już zajęty!

Gratulujemy!

NAJNOWSZE