Z kim Justyna Żyła zatańczy w Tańcu z Gwiazdami? Jej wymarzony partner jest już zajęty!

2019-01-21 21:30
Justyna Żyła - hotplota.pl
Autor: Piotr Molecki/East News

Justyna Żyła to jedno z najbardziej zaskakujących nazwisk na liście uczestników Tańca z Gwiazdami 2019. Była żona Piorta Żyły już teraz zastanawia się, z kim przyjdzie jej zatańczyć. I tu zaczyna się możliwy konflikt...

Justyna Żyła - zapewne sama nieco tym zaskoczona - robi szybką karierę w polskim show biznesie. Po tym, jak publicznie oskarżyła Piotra Żyłę o zdrady, Justyna wystąpiła w rozbieranej sesji dla Playboya i otrzymała własny program telewizyjny, w którym dalej pierze brudy.

W marcu Justyna Żyła zadebiutuje jednak w zupełnie nowej roli w Tańcu z Gwiazdami 2019. Celebrytka już teraz przygotowuje się do występu w show i ma za sobą sesję zdjęciową. Tymczasem nadal nie wiadomo, z kim Justyna Żyła zatańczy.

Z kim Justyna Żyła zatańczy w Tańcu z Gwiazdami?

Ale duże wrażenie zrobił na mnie Stefano Terazzino. Na pewno obiecuję powściągnąć mój góralski temperament i słuchać nauczyciela

- powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z magazynem Flesz.

Stefano Terazzino miał tymczasem według pierwszych doniesień zatańczyć z Agnieszką Radwańską. Zważywszy na to, że tenisistka jest bez wątpienia największą gwiazdą Tańca z Gwiazdami 2019, Justyna Żyła może mieć problem z podebraniem jej partnera.

Jak myślicie, z kim ostatecznie zatańczy?

>> Lara Gessler wulgarna jak "rozkraczone dziewczyny"? Opowiedziała o głośnym nagim zdjęciu

NAJNOWSZE