Rod Stewart skrytykował księcia Harry'ego za święta u teściowej! "Królowej nie zostało wiele czasu!"

2019-12-03 12:05 kp
Książę Harry i Meghan Markle; Rod Stewart
Autor: SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Książę Harry i Meghan Markle zdziwili fanów rodziny królewskiej, decydując się na spędzenie nadchodzących świąt w Stanach Zjednoczonych. Większość ich obserwatorów przewidywała, że święta z królową będą dla nich doskonałą okazją do odbudowania mocno nadwątlonej ostatnio sympatii krewnych z monarchii. Tak się jednak nie stanie.

Swój kilkutygodniowy urlop w Stanach Zjednoczonych książę Harry i Meghan Markle zaczęli planować krótko po narodzinach ich syna. Księżna od początku marzyła o tym, by spędzić więcej czasu z mieszkającą w Los Angeles matką i dać jej okazję do nacieszenia się wnukiem. Wypad do USA to też dla Sussexów moment oddechu od krytyki, która nieustannie spada na nich ze strony monarchii i prasy.

Zgodnie z planem książę Harry i Meghan Markle spędzili w Los Angeles Święto Dziękczynienia. Książęca para zaskoczyła jednak fanów ogłaszając, że zostanie w Stanach również na Boże Narodzenie. To oznacza, że Sussexowienie spędzą świąt z królową, która urządza tradycyjne obchody dla rodziny w Sandringham.

Książę Harry i Meghan Markle zignorowali królową?

Choć z jednej strony łatwo zrozumieć, że Meghan Markle ciągnie na święta do mamy, z drugiej przynależność do rodziny królewskiej zobowiązuje. Sussexowie mogą postąpić wobec królowej Elżbiety II bardzo nieelegancko, nie dając jej możliwości spędzenia pierwszego Bożego Narodzenia z jej prawnukiem. Książęta skrytykował w tej kwestii nawet... Rod Stewart.

Królowa ma 93 lata. Latałem po całym świecie, by być z mamą i tatą na Boże Narodzenie, ponieważ wiedziałem, że nie zostało im wiele czasu. Byłem rozczarowany, że Harry i Meghan postanowili nie spędzać świąt z królową. Gdybym był Harrym, pomyślałbym, że w przyszłości będzie mnóstwo czasu, by spędzać Boże Narodzenie samodzielnie lub z mamą Meghan.

- powiedział.

Książę Harry i Meghan Markle od miesięcy ostro buntują się przed komentowaniem ich życia prywatnego przez osoby postronne. Nie są w stanie jednak tego uniknąć, bo Brytyjczycy roszczą sobie prawa do oceniania zachowań monarchii, którą przecież w ogromnym stopniu utrzymują...

Wy też uważacie, że powinni zostać na Boże Narodzenie w Anglii?

NAJNOWSZE