Kim Kardashian broni Meghan Markle i księcia Harry'ego. Czuje, że przeszła przez to samo

2019-11-27 15:08 mw
Kim Kardashian i Meghan Markle
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News, Rex Features/East News

Książę Harry i Meghan Markle od wielu tygodni toczą prawdziwą wojnę z brytyjskimi tabloidami. Książęca para walczy o prawo do prywatności - Harry i Meghan uważają, że prasa brukowa niszczy ich życie osobiste i wywołuje konflikty w rodzinie. Niespodziewanie po stronie książąt Sussexu stanęła celebrytka, która kiedyś niespecjalnie przejmowała się ochroną prywatności. Mowa o gwieździe najsłynniejszej seks-taśmy świata, czyli o Kim Kardashian.

Co łączy Meghan Markle i Kim Kardashian? Pozornie niewiele, ale na upartego da się znaleźć kilka podobieństw. Obie mają na przykład doświadczenie z pracą przed kamerą.

Meghan Markle była do niedawna aktorką, znaną choćby z popularnego serialu Suits, w którym grała jedną z głównych ról. Kim Kardashian ma nieco inny dorobek - na co dzień występuje w rodzinnym reality show, a pierwsze aktorskie doświadczenia zbierała nagrywając seks-taśmę.

Ale najważniejsza cecha wspólna łącząca obie panie to oczywiście ogromna popularność. I właśnie z powodu tej popularności Kim Kardashian czuje się, jak bratnia dusza Meghan Markle.

MEGHAN ZASŁUGUJE NA PRYWATNOŚĆ

Kim Kardashian postanowiła wesprzeć księżną Sussexu i jej męża w walce z brytyjskimi tabloidami. Celebrytka wypowiedziała się na temat problemów Meghan i Harry'ego podczas rozmowy z dziennikarką australijskiego programu The Sunday Project.

Nie sądzę, aby ktokolwiek oprócz nich mógł to naprawdę zrozumieć. Ale ja jestem już starsza, mam dzieci i myślę, że to, czego potrzebują, to bezpieczne miejsce. 

Zdecydowanie rozumiem ich (Meghan i Harry'ego - red.) potrzebę posiadania bezpiecznego miejsca, w którym mogliby dzielić czas dla siebie i cieszyć się prywatnością, której tak bardzo potrzebują

- powiedziała Kim Kardashian.

Trudno nie zgodzić się z tymi słowami - o ile książę Harry wychował się w rodzinie królewskiej i dobrze wie, że prowadząc takie życie ciężko o prawdziwą prywatność, o tyle Meghan Markle mogła nie do końca zdawać sobie sprawę, z czego rezygnuje wkraczając na królewski dwór.

Pytanie tylko, czy Kim Kardashian jest najlepszym przykładem VIP-a walczącego o prawo do prywatności. Przecież praktycznie całe jej życie jest w pewnym sensie produktem i dotąd ani Kim, ani reszta rodziny Kardashian/Jenner nie miała specjalnie problemu z dzieleniem się swoją prywatnością z milionami fanów na całym świecie.

Meghan Markle i książę Harry
Autor: Rex Features/East News
Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE