Robert Pattinson ma TRAUMĘ po Zmierzchu! "Mam tak wiele PRZERAŻAJĄCYCH WSPOMNIEŃ"!

2020-02-26 23:43 nk
Robert Pattinson i Kristen Stewart - Zmierzch
Autor: Empics Entertainment/EAST NEWS

Robert Pattinson sławę zawdzięcza Sadze Zmierzch, jednak mega popularne filmy stały się też jego przekleństwem. Rob zdradził, że z powodu popularności z tamtych lat do dziś boi się wyjść z domu!

Robert Pattinson popularność zdobył dzięki sadze Zmierzch. Pierwszy mega popularny film z tej serii premiery doczekał się w 2008 roku i z niszowego dotąd brytyjskiego aktora uczynił wielką gwiazdę. Tę popularność potęgował jeszcze kilkuletni związek Roba z partnerką z planu, Kristen Stewart, który przez cały okres trwania budził ogromne emocje.

Robert Pattinson o post-zmierzchowej traumie

Robert Pattinson został jakiś czas temu ogłoszony jako odtwórca roli Batmana w kolejnym filmie o przygodach mrocznego super bohatera. Ten wybór producentów wywołał spore kontrowersje. Tymczasem aktor już pracuje na planie, by udowodnić niedowiarkom, iż sprawdzi się w tej roli.

Choć od ostatniego razu, kiedy Rob wcielił się w połyskującego w słońcu wampira Edwarda minęło aż osiem lat, Robert Pattinson wciąż odczuwa traumę, związaną w ówczesną popularnością. Aktor wyjawił w nowym wywiadzie, że w tamtym czasie musiał ukrywać się i stosować przebrania, w wręcz charakteryzacje, by w ogóle wyjść z domu i mieć jakąkolwiek szansę na anonimowość. Fotoreporterzy prześladowali go całymi dniami i nocami, nie pozwalając normalnie funkcjonować.

Rob do dziś boi się, że kiedy wyjdzie z domu, zaatakują go blaski fleszy, choć przecież paparazzi nie są nim już tak zainteresowani, jak kiedyś.

Mam tak wiele przerażających wspomnień, związanych z paparazzi. Nadal zakładam zbroję ochronną - kaptur na głowę, czapka na oczy.

- powiedział Robert Pattinson w wywiadzie dla GQ.

Obawiamy się, że już niebawem demony przeszłości - czyt. paparazzi - mogą powrócić do Roba w podobnym natężeniu, jak lata temu. Pattinson pracuje właśnie na planie nowego Batmana. To będzie pierwszy film z popularnej serii, w którym to właśnie on wciela się w tytułową rolę, a zainteresowanie aktorem już w związku z tym zauważalnie wzrosło.

Robert Lewandowski kontuzjowany! Wypadnie na bardzo długo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE