Robert Pattinson jako Batman. Pierwsze zdjęcia Pattinsona w kostiumie Batmana!

2020-02-14 10:32 mw
Robert Pattinson jako Batman
Autor: vimeo.com

Robert Pattinson pokazał się po raz pierwszy w stroju Batmana! Brytyjski aktor wystąpił w krótkim filmie zapowiadającym najnowszą produkcję o superbohaterze. Jak prezentuje się w tej roli? Czy Robert Pattinson w stroju Batmana przekona do siebie fanów komiksów? Zobaczcie film i pierwsze zdjęcia Pattinsona w kostiumie z nowego filmu o Batmanie.

Co za dzień! Walentynki 2020 od samego rana pełne są prezentów dla fanów kina. Najpierw Billie Eilish zaprezentowała swoją piosenkę do nowego filmu o Bondzie, a teraz Matt Reeves uszczęśliwił fanów Batmana pokazując, jak Robert Pattinson będzie wyglądać w stroju tego superbohatera.

W piątek 14 lutego w sieci pojawił się krótki filmik z pierwszą zapowiedzią wideo nowego filmu o Batmanie. Widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć, jak wygląda Robert Pattinson w stroju Batmana.

Zobaczcie tzw. camera test z filmu "The Batman":

Mroczna muzyka, rosnące napięcie i sekunda po sekundzie powoli wyłaniająca się postać Roberta Pattinsona w kostiumie Batmana - o lepszym "teaserze" nowej produkcji o superbohaterze fani nie mogli marzyć.

Film jest bardzo ciemny i twarz Roberta Pattinsona w stroju Batmana pojawia się w nim tylko na krótką chwilę. Jeśli chcecie przyjrzeć się bliżej kostiumowi Pattinsona, rzućcie okiem na rozjaśnioną wersję końcowej klatki.

Robert Pattinson jako Batman
Autor: vimeo.com

I jak Wam się podoba?

KIEDY BATMAN Z ROBERTEM PATTINSONEM?

Nowy film o Batmanie zatytułowany po prostu "The Batman" wyreżyseruje Matt Reeves. Premiera zapowiedziana jest na 23 czerwca 2021 roku, a obok Roberta Pattinsona, który wcieli się w rolę Bruce'a Wayne'a, w nowym filmie o Batmanie zobaczymy także m.in. Zoë Kravitz, Jeffreya Wrighta, Johna Turturro, Colina Farrella i Petera Sarsgaarda.

NAJNOWSZE