Twarz Klary podczas wywiadu z Robertem Lewandowskim. Anna komentuje wpadkę

2021-04-09 14:32 kp
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Robert i Anna Lewandowscy bardzo dbają o prywatność swoich dzieci. Piłkarz i jego żona od narodzin Klary nie pokazują twarzy swoich pociech, by zapewnić im bezpieczeństwo i zagwarantować normalne życie. Dzieci są jednak nieprzewidywalne - ostatnio Klara pojawiła się w kadrze, gdy Robert udział wywiadu. Co na to Anna?

Choć część fanów uważa to za przesadę, Anna Lewandowska - jak zresztą wiele innych gwiazd - nie pokazuje w sieci twarzy swoich córek. Gwiazda chętnie publikuje rodzinne zdjęcia z Klarą i Laurą, jednak za każdym razem wybiera ujęcie, na którym nie widać w pełni twarz dziewczynek. W ten sposób trenerka chce chronić ich prywatność i jest w tym bardzo konsekwentna.

Nad dziećmi nie zawsze da się jednak zapanować. I tak, podczas ostatniego wywiadu Roberta Lewandowskiego, jakiego piłkarz udzielał online ze swojego domu, Klara Lewandowska wparowała do pokoju, pokazując się w kadrze wszystkim widzom.

>> Robert Lewandowski udzielał wywiadu, gdy w kadr weszła mu... Klara Lewandowska. Co zrobił?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Klara Lewandowska pokazała się fanom

Już na pierwszy rzut oka było widać, że Robert Lewandowski nie był zadowolony z faktu, że Klara pojawiła się na ekranie. Zagadywany o córkę przez prowadzącą wywiad próbował zignorować fakt, że dziewczynka stoi obok niego i nie odwrócił się, by z Klarą rozmawiać. Można się spodziewać, że gdyby piłkarz odezwał się do córki, ta natychmiast podeszłaby do niego i dalej udzielałby wywiadu już z nią na kolanach... a tego akurat Lewandowscy nie chcieli.

Teraz wpadkę na wizji skomentowała Anna Lewandowska. Czy trenerka jest zła, że świat zobaczył w końcu jej córkę?

Gdyby ktoś kiedyś zapytał Roberta jak łączy ojcostwo z byciem najlepszym piłkarzem na świecie... <3

- napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem z wywiadu.

Spodziewaliście się, że ma taki dystans?

NAJNOWSZE