Anna Lewandowska przyłapana z burgerem! Spokojnie, jest wegański i bezglutenowy

2021-02-22 11:07 kp
Anna Lewandowska
Autor: WBF

Czyżby Anna Lewandowska dała się przyłapać na jedzeniu najbardziej znienawidzonego dania wszelkich dietetyków, czyli burgera? Nic z tych rzeczy - żona Roberta Lewandowskiego od dawna przekonuje, że każdą, nawet najbardziej kaloryczną potrawę, można przygotować w zdrowszej i dietetycznej wersji. I tak na jej Instagramie pojawił się wegański, bezglutenowy burger!

Anna Lewandowska bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fankami przepisami na najróżniejsze zdrowe przekąski i dania, jakimi raczy swoją rodzinę. Trenerka od dawna przekonuje swoje fanki, że na zdrowy tryb życia składają się nie tylko treningi, ale i zdrowa dieta i odpowiednia pielęgnacja. Na jej Instagramie można znaleźć rady w każdej z tych kwestii i to właśnie za to najbardziej cenią Annę jej wielbicielki.

Okazuje się, że Anna Lewandowska nawet w chwilach słabości pamięta o zdrowiu. Wprawdzie gwiazda pochwaliła się na Instagramie burgerem, na jakiego sobie ostatnio pozwoliła, jednak naturalnie był o wegański i bezglutenowy!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Anna Lewandowska z burgerem

Osoby, które zajrzały przelotem na Instagram Anny Lewandowskiej, mogły być nieco zdziwione - żona Roberta Lewandowskiego z burgerem? Rzeczywiście, trenerka pochwaliła się na swoim profilu fotką z uwielbianym przez większość osób daniem, które można zjeść w biegu przy barze, ale też uraczyć się jego luksusową wersją w najlepszych restauracjach.

Burger ma jednak dla wielu osób dwie zasadnicze wady - jest z mięsa i jest kaloryczny :) Z tymi problemami poradziła sobie jednak Anna Lewandowska, która zjadła go w wersji wegańskiej i bezglutenowej.

Dzień dobry w poniedziałek! ☀️ Jak Wam minął weekend? Zdarzyły się jakieś dietetyczne grzeszki? 🍕🍟 To nic! Wstajemy i wracamy do zdrowych nawyków 💚

W powietrzu czuć już nadchodzącą wiosnę, która ładuje mnie pozytywną energią! Mam tyleeeeeee nowych pomysłów na marzec… 🤫 Jaki trening macie dzisiaj w planach? 💪Dbajcie o siebie! 🥗Ps. Omg mój Burger bezglutenowy i wegański... ma ogon 😂😂😂 widzicie to?

- napisała w poniedziałek Anna Lewandowska.

Mielibyście ochotę na takiego zdrowego burgera?

NAJNOWSZE