Robbie Williams drugi raz oświadczył się własnej żonie! Cóż za romantyk!

2019-05-20 12:53
Robbie Williams
Autor: SPW / SplashNews.com/East News

Robbie Williams przygotował niezwykłą niespodziankę dla swojej żony, Aydy Field. Z okazji jej 40. urodzin muzyk postanowił... ponownie jej się oświadczyć! Była piękna muzyka, było klękanie na kolano i były oklaski! Kto z Was wiedział, że Robbie Williams to taki romantyk? Zobaczcie urocze video!

O takiej niespodziance marzy każda kobieta! Z okazji 40. urodzin Aydy Field Williams jej mąż, Robbie Williams przygotował dla niej coś wyjątkowego. W otoczeniu rodziny i znajomych muzyk... ponownie oświadczył się ukochanej!

Specjalnie dla Aydy Field Robbie Williams wykonał swój największy hit Angels i w jego trakcie padł na kolana z pytaniem, czy Ayda ponownie za niego wyjdzie. Odpowiedź jest oczywista!

>> Kate Middleton i książę William pokazali nowe zdjęcia z dziećmi. Louis kradnie serca!

Robbie Williams oświadczył się... własnej żonie

Robbie Williams i Ayda Field poznali się w 2006 roku przez wspólnych znajomych. Jakiś czas później muzyk przyznał w jednym z wywiadów, że był przekonany, że już zawsze zostanie kawalerem - póki nie poznał Aydy.

Jest wspaniałą osobą i jestem zakochany.

- mówił wokalista.

Po raz pierwszy Robbie Williams oświadczył jej się w 2009 roku podczas wywiadu radiowego - wtedy para uznała to za żart i na poważnie zaręczyła się w Boże Narodzenie tego samego roku. W 2012 roku na świat przyszła ich córka Theodora, a w 2014 roku syn, Charlie. We wrześniu ubiegłego roku para znów została rodzicami i powitała na świecie córkę, Coco.

Zobaczcie, jak Robbie Williams po raz kolejny oświadcza się swojej żonie! Romantyczny?

NAJNOWSZE